Új szervezet a Mol-csoportban
Új szervezet jön létre április 10-től a Mol-csoportban tette közzé az olajipari társaság a BÉT hivatalos honlapján pénteken.
A társasági támogatás néven létrejövő szervezet magában foglalja a jelenlegi törzskart, a humán erőforrás, a biztonság, illetve a védelem és a belső audit szervezeteket.
A Mol igazgatósága az új szervezet élére 2006. április 10-től Simola Józsefet nevezi ki, egyúttal pozícióját vezető állásúnak minősítette.
Simola József tulajdonában 2006. április 7-én 6760 A" sorozatú Mol-törzsrészvény és 24 Mol átváltoztatható kötvény van áll a közleményben.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A Prohuman Csoport két magyarországi és egy erdélyi oktatási vállalat felvásárlásával új oktatási és kompetenciafejlesztési üzletágat hoz... Teljes cikk
Januárban elindult a próbagyártás a szegedi BYD-gyárban – közölte Botka László polgármester. A gyárban már mintegy 960 fő dolgozik, és a... Teljes cikk
A Binder Ipari Szerkezetépítő Kft. négymilliárd forint értékű beruházást hajt végre Csöngén a kormány támogatásával, aminek nyomán... Teljes cikk
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben