Megjelent: 18 éve

Új vezetővel erősít az Axel Springer hazai cége

Mester Sándor az Axel Springer-Magyarország Kft.-hez (AS-M-hez) csatlakozott, ahol a női magazinok online divízióját vezeti.

A médiaszakember feladata, hogy meghatározó szerepet vállaljon az AS-M online portfóliójának fejlesztésében, elsősorban a nőknek szánt online tartalmakkal kapcsolatos médiafelületek értékesítését illetően.

Mester Sándor az informatikai ipar egyik közismert személyiségévé az IDG Magyarországnál vált, ahol 10 éves működése alatt főszerkesztőként jegyezte előbb a Mikrovilágot, majd Computerworld informatikai hetilapot és a PC World havilapot is. Ezt követően a Scala Magyarország szoftvercég ügyvezető igazgatójaként dolgozott, majd Brüsszelben az ETIS nemzetközi távközlési-informatikai szövetség központi irodáját irányította igazgatóként.

Online médiapiaci tapasztalatait az [origo]-nál bővítette, ahol összesen hat éven át tevékenykedett, ebből négy évig irányította igazgatóként az online médiafelületek értékesítését, mely időszak alatt az [origo] online médiaportfolió bevételei csaknem megnégyszereződtek.
  • 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is. info button Részletek ticket button Jegyek