Vége a Hídnak a Munka Világába
Feloszlatta magát az Országos Roma Önkormányzat (ORÖ) által létrehozott Híd a Munka Világába nevű foglalkoztatási szövetkezet, írja a Magyar Nemzet.
A támogatásból azonban gellérthegyi irodaház lett - 200 millió forint-, 10 autót béreltek fél évre, darabonként 3 millióért, tanulmányt írtak, darabonként 50 millió forintért, írja a lap.
A szervezet alapító elnöke, Farkas Flórián, romaügyi biztos volt, aki akkor mondott le, mikor 1,6 milliárdos csalásgyanú miatt a hatóságok nyomozást rendeltek el. Az Emmi a vizsgálatok nyomán visszakövetelte az 1,6 milliárd forintot, amiből mindössze 30 millió került visszafizetésre tavaly év végéig.
- 2026.02.19Tudásmegosztó közösségek szerepe a digitális korban A konferencián a tudásmegosztó tanulóközösségek kialakításának és működtetésének gyakorlati kérdéseivel foglalkozunk. Az üzleti szférában és a felnőttoktatás területén alkalmazott gyakorlati tapasztalatokon keresztül, valamint a kapcsolódó kutatási eredmények tükrében vizsgáljuk, hogy a szervezetekben, szervezetek közötti és szervezeteken átívelő szakmai közösségekben a tudásmegosztás hogyan működik, milyen átalakuláson esik át a digitális transzformáció hatására.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A továbbtanulásnál a választás súlyát az elmúlt években jelentősen megnövelte a mesterséges intelligencia (AI) gyors térnyerése, amely alapjaiban... Teljes cikk
Az ügyészség csalás és lopás elkövetésével vádolta meg a férfit. Teljes cikk
- Négymillió forinttal szívódott fel az önjelölt ács 3 napja
- Eleged van mindenből? Fizikai munkások jelentkezését várják az Antarktiszon 7 napja
- Tényleg nem számít a ’88 előtti kereset a nyugdíjban? – van két fontos kivétel 1 hete
- Papíron máshol dolgoztak – 1 milliárdos csalás a bíróság előtt 3 hete
- A középosztály tűnik el először? Megdöbbentő adatok az AI és a munka jövőjéről 3 hete
- Sok új munkahely lesz, csak másik földrészen és más tudással - tanulságok Davosból 3 hete
- A NAV nevében keresik meg áldozataikat a csalók - erre kell figyelni! 3 hete
- Sokan nem tudják: így jár pénz nyugdíj előtt is 3 hete
- Sales Representative 3 hete
- Mennyit lehet keresni Ausztriában? Itt a friss bérlista 3 hete
- Miért kerüljük a fontos feladatokat és mit lehet tenni ellene? 3 hete

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig