Vezetőváltás a kecskeméti Mercedes élén
Jens Bühler helyét Christian Dickert veszi át a vezérigazgatói poszton.
Új vezetők kinevezéséről döntött múlt év végén a Mercedes-Benz Group AG igazgatósága – írja a Hiros.hu. Távozik a posztjáról Jens Bühler, a kecskeméti Mercedes-üzem vezérigazgatója, aki 2026 május 1-től a Beijing Benz Automotive Co., Ltd. (BBAC) vezérigazgatójaként folytatja pályáját. A helyét Christian Dickert, a vállalatcsoport gyártási rendszer és hálózatirányítás területének vezetője veszi át. A közlemény szerint a szakember széles körű tapasztalattal rendelkezik a különböző járműtípusok sorozatgyártásában.
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
Berkes Áron HR igazgatóként, Bartek Grzęda pénzügyi igazgatóként, Rácz András pedig integrált ellátási lánc igazgatóként csatlakozott a Dreher... Teljes cikk
Decembertől Julio Ordaz tölti be az AstraZenecánál a csehországi, szlovákiai és magyarországi működésért felelős regionális igazgatói pozíciót. Teljes cikk
A Lidltől érkezik a Yettel új kommunikációs igazgatója: Tőzsér Judit 25 éves szakmai tapasztalattal és egy évtizedet meghaladó vezetői múlttal... Teljes cikk
- Több mint 250 dolgozóját mérgezte meg a HR-igazgató, aki a mai napig HR-esként dolgozik és nem vonták felelősségre 1 hónapja
- A Lidl kommunikációs vezetője a Yettelnél folytatja 2 hónapja
- Távozik a Citigroup pénzügyi igazgatója 2 hónapja
- Tudásalapú munkahelyek születnek – a Mercedes K+F központot nyit Magyarországon 2 hónapja
- Új igazgató a Schneider Electric dunavecsei okosgyárában 2 hónapja
- Új vezető a Schneider Electric GSC Budapest HUB élén 3 hónapja
- Tisztújítás: búcsúzik a Blikk és az Inforádió főszerkesztője a tulajdonosváltások nyomán 3 hónapja
- Új ügyvezető igazgató a Bosch miskolci gyáránál 3 hónapja
- Új vezérigazgató az OTP Ingatlan Befektetési Alapkezelő Zrt. élén 3 hónapja
- Új kommunikációs vezető az Auchannál 3 hónapja
- Új alelnök a Közép- és Kelet-Európai Bankszövetség élén 3 hónapja
A tudás törvényei: a megértés kulcsa