Vezetőváltás az APEH-nál

Személyi változásokról döntött Vida Ildikó, az Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal (APEH) elnöke, így 2010. augusztus 24-i hatállyal új vezetők kerülnek az APEH Közép-magyarországi és Dél-alföldi Regionális Igazgatóságának élére - adja hírül a Népszabadság.

Az APEH elnöke Tóth Ferencet, az APEH Közép-magyarországi Regionális Igazgatóságának vezetőjét mentesítette igazgatói teendőinek ellátása alól, egyben igazgatói tanácsadói munkakörbe helyezte.

Tamásné Czinege Csillát, az APEH Dél-alföldi Regionális Igazgatóságának igazgatóját szintén mentesítette az igazgatói teendők ellátása alól, az igazgató az APEH Közép-magyarországi Regionális Igazgatóságának élén folytatja munkáját.

Papp Istvánt, az APEH Központi Hivatal elnöki tanácsadóját az APEH Dél-alföldi Regionális Igazgatóság igazgatójává nevezték ki.

Népszabadság
  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek