A Liberálisok kiállnak a szabad és békés oktatásért
A Magyar Liberális Párt is rész vett a Tanítanék által szervezett Kossuth téri demonstráción, amelyen a kormány oktatáspolitikája ellen tiltakoznak a civilek. A Liberálisok egyetértenek a tüntetőkkel abban, hogy a Fidesz központosító politikája súlyos károkat okozott a magyar oktatási rendszerben - írja az MTI.
A párt kiáll a szabad, békés, demokratikus és gyermekközpontú oktatásért.
MTI
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Magyarország első mesterséges intelligencia ipari tanszéke, az ELTE-Bosch Mesterséges Intelligencia Tanszék öt év után tovább bővül. Az ELTE és a... Teljes cikk
A Diákhitel2 és a Képzési Hitel továbbra is kamatmentesen igényelhetők. Teljes cikk
A kormány a köznevelés minőségének javítása érdekében 2023-ban bevezette a pedagógusok egyéni teljesítményértékelését (TÉR), amit a KRÉTA... Teljes cikk
- Kutatói fizetésemelés jön – elhúzódó per és ingatlanvita után 5 napja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Bán Zoltán, MOL Magyarország 1 hete
- Balatoni Katalin: rekordokat dönt a pedagógusképzésre való jelentkezés 1 hete
- Trükközés a tanári fizetésekkel? – a szakszervezet szerint erről nem volt szó 2 hete
- Itt a tanév vége, pontozással értékelik a pedagógusok egyéni teljesítményét 2 hete
- Balatoni Katalin: a pedagógusok digitális mentorok, lelki támaszok, kreatív alkotók 3 hete
- Íme az EU egyik legnőiesebb szakmája – Magyarország élbolyban 3 hete
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Szijjné Kállai Ildikó, SPAR 3 hete
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Dobi Kitti, MBH Bank 3 hete
- Új elnök a Magyar Elektrotechnikai Egyesület élén 4 hete
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben 4 hete