Ezekkel a diplomákkal lehet a legjobban keresni
Ha valaki gazdasági képzésre szeretne járni, és jól szeretne keresni a diploma megszerzése után, akkor ezekre a szakokra érdemes jelentkeznie - írja az eduline.hu oldal.
5. Gazdálkodási és menedzsment
: havi bruttó átlagjövedelem 279 588 Ft, a végzettek 75 százaléka diplomás munkát végez.4. Kereskedelem és marketing:
havi bruttó átlagjövedelem 264 359 Ft, a végzettek 72 százaléka diplomás munkát végez.3. Turizmus-vendéglátás:
havi bruttó átlagjövedelem 202 031 Ft, a végzettek 45 százaléka diplomás munkát végez.2. Pénzügy és számvitel:
havi bruttó átlagjövedelem 273 436 Ft, a végzettek 71 százaléka diplomás munkát végez.1. Nemzetközi gazdálkodás:
havi bruttó átlagjövedelem 311 089 Ft, a végzettek 70 százaléka diplomás munkát végez.Fotó: Pixabay
eduline.hu
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.21Fókuszban a "Hard HR" A workshop során a NIVEUS | PAYROLL és a NIVEUS | LEGAL szakértői a munkavállalói életciklus mentén haladva tekintik át a legfontosabb foglalkoztatási helyzeteket, a belépéstől kezdve a foglalkoztatás különböző szakaszain át egészen a kilépésig. Minden egyes ponton kiemelik azokat a kritikus jogi, adózási és bérszámfejtési kérdéseket, amelyek közvetlenül hatnak a HR döntéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Az utazási költségtérítés minden munkáltatót és munkavállalót érintő, de sokszor félreértett terület. Ki jogosult rá? Mennyit kell fizetni... Teljes cikk
Önmegvalósítás vagy anyagi kényszer? A WHC Csoport elemzése szerint a főállás mellett vállalt másodprojektek térnyerése már olyan jelentős... Teljes cikk
Számos személyi jövedelemadó kedvezményt érvényesíthetünk, ha elég figyelmesek vagyunk. Ráadásul 2025-ben és 2026-ban is több szja-kedvezmény... Teljes cikk
- Ennyit keresnek a bölcsődei dajkák 2 napja
- A dolgozók fele szerint nem esélyesek a nők a bérversenyben 2 napja
- Nincs több pénz nyaralásra – mégsem maradnak otthon a magyarok 5 napja
- 840 ezer forint az átlagbér – de van egy csavar a számok mögött 1 hete
- Bérsáv: Mit jelent és miért lesz kötelező 2026-tól? 1 hete
- Ennyit keresnek a budapesti busz- és villamosvezetők 2 hete
- Mechanical Engineer 2 hete
- Ennyi magyar kap havi 2 millió forintnál több nyugdíjat 2 hete
- Ekkora hitelt vehetnek fel a legjobban kereső dolgozók 2 hete
- Megéri még diplomát szerezni? Kiderült, miért nem fizetik meg a tanulást 3 hete
- Kiderült: ennyit visznek haza az Audi dolgozói Győrben 3 hete

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?