Útépítő- és karbantartó gép kezelője
OKJ 32 582 02 E-000683/20104/A010
Útépítő- és karbantartógép kezelő
Útépítő gépek
Alagútépítő gép, Aszfaltbedolgozó finischer, Aszfaltburkolat maró, Betonbedolgozó finischer, Talajstabilizátor, Egyéb útépítő gépek.
Útburkolat javító gépek
Aszfalt és betonburkolat bontó, Aszfalt és betonvágó gép, Aszfalt újrahasznosító berendezés, Emulziószóró berendezés, Kátyúzó gép, Önjáró útburkolati jelfestő, Útkorona átfúró berendezés, Egyéb Útburkolat javító gépek.
Karbantartó gépek
Ároktisztító-maró munkagép, Hómaró és hótoló gépek, Só- és homokszóró gép, Szalagkorlát-, oszlop-, táblamosó gép, Önjáró seprőgép, Útfenntartó és karbantartó gépek, Egyéb útfenntartó- és karbantartógép, Egyéb karbantartó gépek.
Ez a képzés már 2021-ben nem indul.
- 2023.03.30euChance KLUB Elindult az euChance program, melynek egyik kulcs eleme a networking lehetőséget biztosító euChance KLUB. Szeretettel meghívjuk a 2023-as év első eseményére. 2023. március 30. 9:00-11:00 Nem Adom Fel Kávézó 1086 Budapest, Magdolna utca 1.
Részletek
Jegyek
- 2023.04.28Vezetői Best Practice Fórum VEZETŐI ÉS SZERVEZETI KOMMUNIKÁCIÓ, MOTIVÁCIÓ A fórum célja a vezetői legjobb gyakorlatok megosztása
Részletek
Jegyek
- 2023.05.10Foglalkoztatás 3.0 Nyissunk együtt a munkaerőpiac új lehetőségei felé! Hogyan lehet sikeres a 3. országból történő toborzás? Milyen munkaerőpiaci problémákat orvosolhatunk vele? Mekkora erőforrást és pénzt igényel a folyamat? Hogyan érdemes belevágni? A HR Portal és a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ) által közösen szervezett Foglalkoztatás 3.0 konferenciának fókuszában az Mt. 2022, év végi EU-s jogharmonizációja, valamint a 3. országbeli munkavállalók foglalkoztatása áll.
Részletek
Jegyek
- 2023.05.18Lean Konferencia Lean és digitális transzformáció Lean, energiahatékonyság, folyamatfejlesztés.
Részletek
Jegyek
Legyen egy konkrét cél és valamit kockáztasson a munkavállaló, ha munkaadója nyelvi kurzusra íratja be - tanácsolja Nagy Zoltán a vállalati... Teljes cikk
Markovics Áron (17) és Visontai Barnabás (18) az EcoEdu Egyesület alapítóinak szívügye a környezetvédelem. A frissen alapított szervezet berkeiben... Teljes cikk
A jelenlegi bizonytalan gazdasági helyzet minden munkavállalót érzékenyen érint, hiszen számos olyan élethelyzet adódhat, amikor újratervezésre van... Teljes cikk