300 fős bővülést tervez a szolgáltató központ
A Business Service Centre-t (BP EBSC) dolgozóinak létszáma 2009 óta elérte a 700 főt, az elkövetkező két évben pedig további 300 fős bővülést terveznek - írja a hvg.hu.
hvg.hu
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
A múlt héten már komoly fennakadásokat okozó sztrájkok után hétfőn és kedden is folytatódik a munkabeszüntetés a Lufthansa-csoportnál: ezúttal a... Teljes cikk
A török Dogus Cay élelmiszeripari vállalat első külföldi üzemének megépítésével 440 új munkahely jön létre Orosházán; a 42 milliárd forintos... Teljes cikk
A légtechnikai berendezésekkel foglalkozó Weger Hungária Kft. nagyjából 9,5 milliárd forint értékben új gyárat épít Jászárokszálláson, aminek... Teljes cikk
- Itt egy új munkakör, amiben rekord összeget kereshetsz 3 napja
- Szigorította a külföldi munkaerő toborzását a szomszédunk 3 napja
- Toborzási rémálom fenyeget: csak a cégek negyede készült fel erre 4 napja
- A doomjobbing: a modern álláskeresés stresszes árnyoldala 5 napja
- Mesterséges intelligencia a toborzásban: lehetőségek és etikai kérdések 5 napja
- Állásinterjú: távmunka ígéret helyett irodai kényszer? Toborzási átverés 1 hete
- Önéletrajz? Állásinterjú? Felejtsd el! A próbamunka lett az új belépő 2 hete
- Navigálás a viharban: így lett közel 9 milliárdos árbevétele a Pensumnak 2 hete
- Félnek a jövőtől? - A fiataloknak már nem a fizetés a legfontosabb a munkahelyen 3 hete
- 20 állás, ami iránt legjobban nő a munkaadói igény 2026-ban 1 hónapja
- Már nem a márkanév dönt: így választ munkahelyet a Z generáció 1 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?