A Republic Grouptól érkezik a Crane új Senior Account Executive-ja

Nagy Sándor a Crane-nél folytatja pályafutását Senior Account Executive pozícióban – közölte a vállalat. A digitális kommunikációban jelentős tapasztalatokkal rendelkező szakember az elmúlt években stratégiai, tervezési és kreatív feladatokat látott el előbb több londoni ügynökségnél, a McCann Ericksonnál, illetve legutóbb a Republic Groupnál.

A Crane integrált kommunikációs üzletágának csapatába érkezik 2014 augusztusától Nagy Sándor (35) Senior Account Executive pozícióba. A kommunikációs diplomával rendelkező szakember 2010 és 2012 között dolgozott többek között a New York-i székhelyű Condé Nast kiadónál Londonban, ahol projektmenedzserként olyan újságok digitális hirdetéseiért felelt, mint a Vogue vagy a Glamour magazinok.

A londoni olimpia idején a Haygarth kreatív ügynökséghez szerződött, ahol a Gillette nyári olimpiai játékokon való megjelenésében látott el különféle feladatokat. Hazatérve a McCann Ericksonnál Account Direktorként a Coca-Cola kommunikációs stratégiájáért és kampányaiért felelős csapat vezetője lett, melynek keretében új termékek bevezetésével, közösségi média megjelenéssel, promóciós oldalak menedzselésével foglalkozott.

Nagy Sándor a Crane-nél a MasterCard integrált kommunikációs kampányain dolgozó csapat tagjaként stratégiai és tervezési feladatokat fog ellátni, valamint munkájának részét képezi a közösségi- és márkakommunikáció irányítása is – zárul a Crane közleménye.
  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Új vezetők a BYD Magyarországnál

Új vezetői struktúrával folytatja működését a BYD Magyarország; a vállalat regionális országigazgatói pozícióját Jeremy Wang veszi át, míg a... Teljes cikk

Új vezérigazgatót nevezett ki a CETIN International, N.V.

A CETIN International, N.V. („CETIN International”) ma bejelentette, hogy 2026. május 1-jétől prágai székhellyel Jason King, a Yettel Bulgaria... Teljes cikk

Új vezérigazgató a a Magyar Suzuki Zrt. élén

Március 1-től Fumito Szakai a Magyar Suzuki Zrt. vezérigazgatója - közölte a társaság szerdán az MTI-vel. Teljes cikk