Családbarát Médiáért-díjat kapott a HR Portal munkatársa
2010. januárjában a Családbarát Médiáért-díjat a társadalmi zsűri és a Média a Családért kuratóriuma ajánlása alapján a HR Portal munkatársa, Filius Ágnes nyerte el.
A pályázattal olyan munkák létrejöttét szeretnék támogatni, amelyek a gyermekvállalás szépségét, a család védő szerepét, a többgenerációs együttélésben rejlő lehetőségeket mutatják be, vagy ezek minél teljesebb megéléséhez, és a felmerülő nehézségek, problémák megoldásához nyújtanak segítséget.
A zsűri a díjat havi rendszerességgel ítéli oda az arra érdemes újságcikk, televízió- vagy rádióműsor szerzőjének. 2010. januárjában a Családbarát Médiáért-díjat a társadalmi zsűri és a Média a Családért kuratóriuma ajánlása alapján a HR Portal munkatársa, Filius Ágnes nyerte el Női foglalkoztatás: bölcsőde és óvoda közt félúton című írásával (HR Portal, 2010, január 8. Női foglalkoztatás: bölcsőde és óvoda közt félúton).
Az elmúlt fél év nyertes pályamunkáit ünnepélyes keretek között, 2010. június 9-én díjazzák és az eseményen átadják az elismerő oklevelet, valamint az ezzel járó pénzjutalmat.
- 2026.02.19Tudásmegosztó közösségek szerepe a digitális korban A konferencián a tudásmegosztó tanulóközösségek kialakításának és működtetésének gyakorlati kérdéseivel foglalkozunk. Az üzleti szférában és a felnőttoktatás területén alkalmazott gyakorlati tapasztalatokon keresztül, valamint a kapcsolódó kutatási eredmények tükrében vizsgáljuk, hogy a szervezetekben, szervezetek közötti és szervezeteken átívelő szakmai közösségekben a tudásmegosztás hogyan működik, milyen átalakuláson esik át a digitális transzformáció hatására.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A továbbtanulásnál a választás súlyát az elmúlt években jelentősen megnövelte a mesterséges intelligencia (AI) gyors térnyerése, amely alapjaiban... Teljes cikk
Az ügyészség csalás és lopás elkövetésével vádolta meg a férfit. Teljes cikk
- Tűzoltás vagy stratégia? Így lehet kockázat a munkaerő-kölcsönzésből 3 hete
- Fogy a dolgozó Magyarország: újabb tízezrekkel kevesebben a munkaerőpiacon 3 hete
- Egyszerűsített foglalkoztatás: itt az új Efo kalkulátor 2026-ra 1 hónapja
- Czomba Sándor elárulta, hol nőtt a foglalkoztatás 1 hónapja
- Így változnak az egyszerűsített foglalkoztatás szabályai 2026-tól 2 hónapja
- Legális-e az iGaming iparágban való munka? 2 hónapja
- Itt a rejtett hazai munkaerő-tartalék: 50–60 ezer ember munkába állhatna, vendégmunkások helyett 2 hónapja
- Új esély a munkaerőpiacon: több mint 26 milliárdból támogatják a roma nők foglalkoztatását 2 hónapja
- Ezek a cégek nyerték Az Év Családbarát Vállalata díjat 3 hónapja
- Több mint ezer dolgozót elküldött, de 133 milliárdos támogatást kap a Samsung 3 hónapja
- A foglalkoztatási ráta a magyar vármegyékben - grafikon 4 hónapja

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig