Demján Sándor a különadókról
A kormány a kisebbik rosszat választotta a szektorális különadók bevezetésével, így a kis- és középvállalatok mentesülnek ezen terhek alól. A gazdasági fejlődés beindulása ugyanis ezeken a cégeken múlik, mondta az InfoRádiónak Demján Sándor, a Vállalkozók és Munkaadók Országos Szövetségének ügyvezető elnöke.
A nagyvállalkozó kiemelte, hétfőn derül ki, hogy a kormány mit takarít meg a saját területén, működésén, mert csak ez jelenthet többletforrást ahhoz, hogy a gazdasági növekedés beinduljon.
InfoRádió
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Egy friss kimutatás szerint egy átlagos munkavállaló évente kétszer annyi megbeszélésen vesz részt, mint két évvel ezelőtt, ami a koncentrált... Teljes cikk
Az egészségügyi ápolók munkája óriási jelentőségű - mondta az Észak-pesti Centrumkórház - Honvédkórház főigazgatója a magyar ápolók napja... Teljes cikk
- Czomba Sándor elárulta, hol nőtt a foglalkoztatás 2 hónapja
- Átmenetileg szünetel az új jelentkezések befogadása a Demján Sándor Tőkeprogramra 2 hónapja
- Az AI csak fedősztori: ez az igazi oka a leépítéseknek 2 hónapja
- Ez a a legvonzóbb város a milliomosok számára 4 hónapja
- Indul a Demján Sándor 1+1 program második üteme 4 hónapja
- Új HR vezető a Debrecen International Airportnál 5 hónapja
- Minimálbér 2026: fékeznek a munkaadók - veszélyben a kétszámjegyű emelés 5 hónapja
- Már elérhető a fix 3 százalékos hitelprogram a kis- és közepes vállalkozások számára 5 hónapja
- Több ezer munkavállalóját rúgja ki Európa legnagyobb légitársasága 5 hónapja
- A vagyonadó tönkretenné a gazdaságot? 5 hónapja
- Közel 30 ezren dolgoztak az idei Nyári Diákmunka Programban 6 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben