Egészségügyi szolgáltatási járulék összege 2015-ben
Egészségügyi szolgáltatási járulékot fizetni köteles az a belföldi személy, aki nem biztosított és egészségügyi szolgáltatásra a törvény alapján nem jogosult, továbbá a kiegészítő tevékenységet folytató egyéni vállalkozó, illetve a kiegészítő tevékenységet folytató társas vállalkozó után a társas vállalkozás, valamint a szövetkezetekről szóló törvényben meghatározott tagi munkavégzés esetén a szociális szövetkezet.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A bérgarancia támogatás a Bérgarancia Alapról szóló, 1994. évi LXVI. törvény alapján megállapítható visszatérítendő kamatmentes támogatás.... Teljes cikk
Az egyszerűsített foglalkoztatásról szóló 2010. évi LXXV. törvény (Efo. tv.) 8.§ (2) bekezdés alapján. Az ellátás alapja az egyszerűsített... Teljes cikk
A szociális ellátások 2015-ös évben hatályos formái alább olvashatóak. Teljes cikk
- Az egészségügyi dolgozók a piaci ár töredékéért bérelhetnek itt lakást 4 hónapja
- Így változik az egészségügyi szolgáltatási járulék összege az idei évtől 6 hónapja
- Minimálbér-emelés: ennyivel kell többet fizetni a vállalkozóknak 8 hónapja
- Már nem kell aggódni a diasztéma miatt! 8 hónapja
- Csaló HR-es: fiktív munkavállalók, fizetésként elcsalt százmilliók 9 hónapja
- Tavaly közel 79 ezer megváltozott munkaképességű munkavállaló foglalkoztatása helyett fizették be a cégek a rehabilitációs hozzájárulást - interjú az euChance Programról 9 hónapja
- Egészséges munkahelyek: A prevenció és egészségügyi szűrések szerepe a vállalati kultúrában 10 hónapja
- Nem törlik el, csak az irodai dolgozók részére nem kell biztosítani az üzemorvosi vizsgálatot 10 hónapja
- A munkáltatókra terhelnék az új szűrővizsgálatok kötelezőségét 11 hónapja
- Vállalhatok állást más cégnél a felmondási idő alatt? 13 hónapja
- Nem állnak ma munkába az egészségügyi dolgozók 13 hónapja