Feketén foglalkoztatott "vécés nénik"
Az adóhivatal 1,4 millió forintra büntette a napokban azt a nyilvános illemhelyeket működtető vállalkozót, aki hosszú ideje feketén foglalkoztatja alkalmazottait Baranyában.
Marton Ferenc elmondta: az APEH hasonló esetekben a telephely tizenkét napos bezárását rendeli el, ám az ide vonatkozó jogszabály szerint nyilvános illemhelyekre nem kerülhet lakat.
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Bacskó Tünde azt mondta, azon is elgondolkozott, hogy abbahagyja a színészetet. Teljes cikk
Különösen jelentős vagyoni hátrányt okozó költségvetési csalás bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat tizenegy emberrel szemben a... Teljes cikk
Park Chan-wook mozikban is látható thrillerje egy olyan dolgozóról szól, aki munkahelyi versenytársai kiiktatásával próbál érvényesülni a munkaerőpiacon. Teljes cikk
- Itt a NAV listája - Ők nem jelentették be a dolgozóikat 2 hónapja
- Itt a NAV friss listája - Ők nem jelentették be dolgozóikat 3 hónapja
- Ezek a munkaadók nem jelentették be dolgozóikat - itt a NAV listája 4 hónapja
- Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV október közepétől 4 hónapja
- Itt a NAV friss listája - ők nem jelentették be dolgozóikat 5 hónapja
- Ezek a munkaadók nem jelentették be dolgozóikat 5 hónapja
- Elég volt a beteg dolgozókból – vizitdíjat követelnek a munkaadók 6 hónapja
- Itt a NAV listája - ezek a munkaadók nem jelentették be a dolgozóikat 6 hónapja
- Itt a lista, ők nem jelentették be a dolgozóikat 6 hónapja
- Itt a NAV listája - Ezek a munkaadók nem jelentették be dolgozóikat 7 hónapja
- Itt a lista, ők nem jelentették be dolgozóikat 7 hónapja

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig