Halálos üzemi baleset Mátraderecskén
Meghalt egy férfi a mátraderecskei téglagyárban hétfőn. A rendőrség tájékoztatása szerint a férfi valószínűleg üzemi baleset következtében vesztette életét.
A heol.hu Heves megyei hírportál úgy tudja, hogy egy szállítószalag rántotta magával a 41 éves munkást. A recski férfi az elszenvedett sérülései következtében életét vesztette - közölte a portál.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari... Teljes cikk
Míg 2018-ban 740 ezren igényelték az szja-bevallás tervezetének postai kiküldést, addig 2025-ben már csak 75 ezren éltek ezzel a lehetőséggel. Egyre... Teljes cikk
Több mint 200 dolgozó elbocsátásáról szóló hírek miatt szólította fel nyilvánosan az OTP Bank elnökét, Csányi Sándort a leépítések... Teljes cikk
- Betanított munkás 2 hónapja
- Sokkoló adat: a halálos munkabalesetek negyede nem is munkahelyen történik 3 hónapja
- Nem hívtak időben mentőt munkatársukhoz, elítélték őket 3 hónapja
- Elhunyt az egyik dolgozó, aki az ajkai erőműbalesetben sérült meg 3 hónapja
- „Nettó 297 ezerből nem lehet megélni” – drámai munkaerőhiányra figyelmeztet a szakszervezet 3 hónapja
- Még vizsgálják a Bakonyi Erőműben történt baleset körülményeit 4 hónapja
- Súlyos üzemi baleset történt az ajkai erőműben 4 hónapja
- Munkahelyi balesetek jogi kezelése a HR szemszögéből 4 hónapja
- Felpörgeti a toborzást a CATL Debrecenben – duplájára nőhet a dolgozói létszám 4 hónapja
- Kártérítésért perel a dolgozó, akit több ezer volt rázott meg a gödi Samsung-gyárban 5 hónapja
- Munka közben elaludt a mozdonyvezető – 3 év 10 hónap börtön várhat rá 7 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben