Hetven állást teremt az Audi újabb győri beruházása
Az Audi Hungária a több, mint kétmilliárd forint értékű beruházással egy új területet épít föl Győrben, ahol a járműtesztelésre fognak koncentrálni - mondta a Kossuth Rádió Krónika című műsorában Czechmeister Mónika, a cég sajtószóvivője.
A vállalat hosszú távra tervez Győrben, és fontos számára, hogy a jövőben is jól képzett szakemberek álljanak rendelkezésére, ezért is működik együtt a helyi felsőoktatási intézmény műszaki karaival.
Magyar Rádió/Hirado.hu
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Magyar Nemzeti Bank új vezetése úgy döntött, bezárja a jegybank Balatonakarattyán lévő Oktatási- és Konferenciaközpontját, ez 60 ember... Teljes cikk
Félidejéhez érkezett BAT Pécsi Dohánygyár Kft. (BAT PD) új gyártócsarnokának hatvanmilliárd forintos beruházásban zajló építése, amellyel a... Teljes cikk
A debreceni déli ipari övezetben elkészült a kis-és középvállalkozások parkja (kkv-park) első üteme, amelyet kétmilliárd forint kormányzati... Teljes cikk
- "Drámai a helyzet", több száz munkahely került veszélybe a parajdi sóbányánál 2 hete
- Fejleszt a BAT - 450 új munkahely létesül a Dél-Dunántúlon 3 hete
- Mégsem lesz miniiskola az ovikban? – ezt kell tudni az új kötelező fejlesztésről 3 hete
- Coach képzések: ezek az akkreditált üzleti coach képzők 3 hete
- Pszichológiai biztonság: ez lehet a legjobb munkahelyek sikerreceptje 3 hete
- Ezt a hibát ne kövesd el generációs témában: itt a friss kutatás 4 hete
- Mental Liget- A munkahelyi mentális jóllét fesztiválja cégvezetőknek és HR szakembereknek a Magyar Zene Házában 4 hete
- Jó fizetés vagy valami más? Ez a legfontosabb a magyar munkavállalóknak 4 hete
- Átadták az akkumulátor-alkatrészgyárat - 60 új munkahely jött létre 1 hónapja
- Saját képzési központot indított útjára a Ganz 1 hónapja
- Mi a leggyakoribb felmondási ok és miért nem meri kimondani senki? 1 hónapja