Kaiser Food: kokárdával a munkahelyekért
A Kaiser Food a fogyasztók figyelmét felhívni ajándék kokárdával, hogy amikor a magyar termékeket választják, akkor ezzel a döntésükkel magyar élelmiszer-ipari gyártók működését és túlélését teszik lehetővé, és magyar polgárok munkahelyét mentik meg, áll a Népszabadságban.
Az ajándék kokárdát a Kaiser Food figyelem felkeltő gesztusnak szánja.
A mosonmagyaróvári, és abdai gyárakkal rendelkező Kaiser Food magyar tulajdonban lévő élelmiszer-ipari vállalkozásként mintegy 280 magyar munkavállalót foglalkoztat, így ugyanennyi család megélhetését biztosítja lassan két évtizede.
A magyar termékeket előállító vállalkozásként aggodalmát fejezi ki a gazdasági válság következményei, az egyre erősödő, és lassan már aggasztó mértéket öltő elbocsátási hullám miatt.
A Kaiser Food Kft. nem csak a törvényhozóktól és a szakminisztériumtól kér határozottabb fellépést, hanem a fogyasztók figyelmét is szeretné felhívni a magyar termékek védelmére.
Népszabadság
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Magyar Nemzeti Bank új vezetése úgy döntött, bezárja a jegybank Balatonakarattyán lévő Oktatási- és Konferenciaközpontját, ez 60 ember... Teljes cikk
Félidejéhez érkezett BAT Pécsi Dohánygyár Kft. (BAT PD) új gyártócsarnokának hatvanmilliárd forintos beruházásban zajló építése, amellyel a... Teljes cikk
A debreceni déli ipari övezetben elkészült a kis-és középvállalkozások parkja (kkv-park) első üteme, amelyet kétmilliárd forint kormányzati... Teljes cikk
- Új elnök a Magyar Elektrotechnikai Egyesület élén 2 hete
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben 2 hete
- Fagyigép, masszázs, borhűtő a munkahelyen: hódíthatnak az irodahotelek 2 hete
- Orbán Viktor: Magyarország jövője nem csupán a pártokon, hanem elsősorban a teljesítményen múlik 2 hete
- Üvegplafon a ma munkavállalójának: még mindig van vele dolgunk? 2 hete
- "Drámai a helyzet", több száz munkahely került veszélybe a parajdi sóbányánál 2 hete
- Fejleszt a BAT - 450 új munkahely létesül a Dél-Dunántúlon 3 hete
- Pszichológiai biztonság: ez lehet a legjobb munkahelyek sikerreceptje 3 hete
- Varga Mihály is megszólalt az MNB-s elbocsátások kapcsán 3 hete
- Több mint 250 munkavállalójától válik meg az MNB 4 hete
- A magyar vállalkozások alig 4 százaléka használ MI-t, az EU átlag 8 százalék 4 hete