Keleten terjeszkedik az Adecco
Az Adecco munkaközvetítő étvágya nem csillapodik, miután év elején megvette a német DIS-t, most az orosz Anchorra vetett szemet.
A felvásárlással az Oroszországban már 1999 óta jelen lévő Adecco nagyobb sebességbe kapcsolhat. A vezér azt reméli, hogy az Adecco ismét jelentősen nyereséges lesz, ezért a cég fiatal menedzsereket alkalmazott, akik jól bizonyították rátermettségüket. Klaus hamarosan maga is átadja helyét egy fiatalabb kollégának, Dieter Scheiffnek, a DIS vezérének. A német vezető néhány év alatt többszörösére növelte vállalata értékét, írja a Le Figaro.
A csoport ezzel egyidőben elkezdte külföldi működéseinek racionalizálását és leányait az Adecco márka alá visszaszervezni. A többi márkát a cég fokozatosan leépíti.
Menedzsment Fórum
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Magyar Nemzeti Bank új vezetése úgy döntött, bezárja a jegybank Balatonakarattyán lévő Oktatási- és Konferenciaközpontját, ez 60 ember... Teljes cikk
Félidejéhez érkezett BAT Pécsi Dohánygyár Kft. (BAT PD) új gyártócsarnokának hatvanmilliárd forintos beruházásban zajló építése, amellyel a... Teljes cikk
A debreceni déli ipari övezetben elkészült a kis-és középvállalkozások parkja (kkv-park) első üteme, amelyet kétmilliárd forint kormányzati... Teljes cikk