Komáromban bővít a Nokia
A Nokia mobiltelefongyártó bejelentette, hogy új munkaerőt vesz fel komáromi mobilkészülék-gyárába. Az újonnan felvett munkatársakkal együtt az alkalmazottak létszáma meghaladja majd az 5 300 főt.
A gyár 1999, vagyis az első komáromi mobiltelefon legyártása óta folyamatosan bővült. A cég ottani beruházásai összesen közel 200 millió eurót tesznek ki. Ebbe a kezdeti zöldmezős beruházás, a 2004-es bővítés és a gyár legújabb bővítése, az év elején bejelentett logisztikai központ építése is beletartozik. Jelenleg a Nokia megközelítőleg ötezer embert foglalkoztat Komáromban - derül ki a társaság szerkesztőségünkhöz eljuttatott sajtóközleményéből.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A Prohuman Csoport két magyarországi és egy erdélyi oktatási vállalat felvásárlásával új oktatási és kompetenciafejlesztési üzletágat hoz... Teljes cikk
Januárban elindult a próbagyártás a szegedi BYD-gyárban – közölte Botka László polgármester. A gyárban már mintegy 960 fő dolgozik, és a... Teljes cikk
A Binder Ipari Szerkezetépítő Kft. négymilliárd forint értékű beruházást hajt végre Csöngén a kormány támogatásával, aminek nyomán... Teljes cikk
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben