Lengyel és magyar gyárakat nyit a Stadler
Átlagosan 18 százalékkal emelkedik a játékvezetők és asszisztenseik díjazása a Bundesliga első- és másodosztályában.
A Német Labdarúgó Szövetség (DFB) döntése értelmében az új szezonban az élvonalbeli játékvezetők meccsenként 3600 (az eddigi 3068 helyett) eurót kapnak, az asszisztensek 1800 (1534)-at, a negyedik bíró 900-at (750). Ez vezető bíró esetén közel 1 millió forintos összeg! - nagyjából a 10-15-szöröse a magyar bírók honoráriumának.
A másodosztályban a játékvezetők 1800 (1534) euróért fújják a sípot, segítői 900-at (750) vehetnek fel minden meccs után.
A DFB a jelentős emelést azzal indokolta, hogy 2000 óta most változik először a játékvezetők díjazása és az eltelt időszakban jelentősen nőttek a televíziós és reklámbevételek, ami a mérkőzések emelkedő színvonalának és a bírók remek munkájának köszönhető.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Magyar Nemzeti Bank új vezetése úgy döntött, bezárja a jegybank Balatonakarattyán lévő Oktatási- és Konferenciaközpontját, ez 60 ember... Teljes cikk
Félidejéhez érkezett BAT Pécsi Dohánygyár Kft. (BAT PD) új gyártócsarnokának hatvanmilliárd forintos beruházásban zajló építése, amellyel a... Teljes cikk
A debreceni déli ipari övezetben elkészült a kis-és középvállalkozások parkja (kkv-park) első üteme, amelyet kétmilliárd forint kormányzati... Teljes cikk