kapubanner for mobile

Magyar vezetőt akarnak az RTL Klub élére

Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokat

Dirk Gerkens helyett Andreas Rudast nevezték ki az RTL Magyarország ideiglenes vezérigazgatójává. Rudasnak két helyettese lesz, Kolosi Péter és Vidus Gabriella - adja hírül a Hvg.hu.

Az RTL Csoport tegnap bejelentette, hogy Andreas Rudast azonnali hatállyal kinevezte az RTL Magyarország ideiglenes vezérigazgatójává.

Dirk Gerkens részére, aki 2001 óta sikeresen vezette az RTL Magyarországot, az RTL Csoport vezető beosztást ajánlott az RTL Csoporton belül.

Az RTL Magyarország végleges vezérigazgatójának kinevezésére később kerül sor, és magyar vezetőt szeretnének – közölték, valamint azt is, hogy Andreas Rudas megtartja eddigi pozícióját is, és továbbra is ő lesz az RTL Csoport közép-európai és ázsiai ügyekért felelős regionális alelnöke.

A Figyelő korábban arról írt, hog Gerkens utódja az RTL Klub és a tematikus csatornák reklámidejét értékesítő R-Time média-kereskedőhálózat vezetője, Vidus Gabriella lesz.

Hvg.hu/Figyelő
  • 2026.06.15Stratégiai emberi erőforrás szaktanácsadó szakirányú továbbképzés A képzés valós szervezeti helyzeteken, gyakorló HR-vezetők tapasztalatán és emberközpontú stratégiai szemléleten keresztül ad azonnal alkalmazható tudást.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.11BCM - Üzletmenet-folytonosság menedzsment képzés Az intenzív, workshop jellegű program célja, hogy a résztvevők képessé váljanak egy ISO 22301:2019 alapú üzletmenet-folytonossági irányítási rendszer (BCMS) tervezésére, bevezetésére és fenntartására.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.11Kockázatmenedzsment képzés A kockázatmenedzsment rendszer működésének és elemeinek áttekintése az ISO 9001 szabvánnyal összhangban. A központi kockázatirányítás rendszerének áttekintése, amely egységesen összefogja és integrálja a különböző jellegű szakterületi kockázatok kezelését.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.info button Részletek ticket button Jegyek