Még lehet jelentkezni a "Technológiai start-up ökoszisztéma építés" című pályázatra
Meghosszabbították az Új Széchenyi Terv keretében megjelent „Technológiai start-up ökoszisztéma építés” című pályázat határidejét: a pályázatot még november 15-ig be lehet nyújtani, tette közzé honlapján a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium.
A pályázatok benyújtása az I. alprogramra legkésőbb 2013. november 15. napjáig lehetséges.
A pályázati felhívást a minisztérium több ponton megváltoztatta a pályázók adminisztratív terheinek csökkentése érdekében.
A teljes pályázati dokumentáció a MAG Zrt. honlapján itt megtalálható.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Már lehet pályázni a Nemzeti Tehetség Program idei kiírásaira, 13 kategóriában összesen négymilliárd forint támogatás érhető el - jelentette be... Teljes cikk
A Generali Csoport immár ötödik alkalommal hirdette meg a kis- és középvállalkozások fenntarthatósági törekvéseit segítő EnterPRIZE nemzetközi... Teljes cikk
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) a fiatal gazdáknak is elérhetővé teszi minden vármegyében az ingyenes pályázatírás szolgáltatását -... Teljes cikk
- Megjelentek a Nemzeti Tehetség Program idei pályázatai 1 hete
- Meghosszabbított határidő: még pályázhatnak a felelős kkv-k 15 milliós támogatásra 1 hete
- Már 20 ezren használták a családi adókedvezmény-kalkulátort 2 hete
- Akár 75 millió forintos támogatást is kaphatnak a fiatal gazdák 3 hete
- Startupoknak épít jövőt az EU 3 hete
- Munkahelyi bölcsőde kialakítására lehet pályázni 4 hete
- Íme 40 megbízható munkaadó 1 hónapja
- Újabb pályázati felhívást indítottak a kkv-k megerősítésére 1 hónapja
- Varga Mihály is megszólalt az MNB-s elbocsátások kapcsán 1 hónapja
- Több mint 250 munkavállalójától válik meg az MNB 1 hónapja
- Béremelést kapnak a falvak és kistelepülések köztisztviselői 1 hónapja