kapubanner for mobile

Megvan Bajnai kabinetfőnöke

Szigetvári Viktor megerősítette azt a sajtóértesülést, amely szerint elfogadta Bajnai Gordon miniszterelnök-jelölt felkérését a kabinetfőnöki posztra.

Szigetvári Viktor korábban Medgyessy Péter és Gyurcsány Ferenc miniszterelnök kommunikációs igazgatója volt helyettes államtitkárként, később Gál J. Zoltánnal és Szekeres Imrével együttműködve kampányigazgatóként irányította az MSZP 2006-os országgyűlési és önkormányzati kampányát.

Nagy megtiszteltetés számomra Bajnai Gordon felkérése a válságkezelő kormány miniszterelnöki kabinetfőnöki pozíciójára, amelyet az elmúlt napokban fogadtam el, s azon leszek, hogy helytálljak új feladatkörömben - hangsúlyozta. Mint mondta, elődjétől, Ficsor Ádámtól jól szervezett, professzionális csapatot örököl majd.

Szigetvári Viktor, miután 2006 őszén távozott az MSZP-től, Szigetvári és Társai Kommunikációs Vállalat néven üzleti és politikai kommunikációs tanácsadó társaságot alapított Levendel Ádámmal és Sterk Péterrel. Cégük az elmúlt években számos magyarországi önkormányzat számára végzett közösségi kommunikációs tanácsadást, piaci vállalatok számára stratégiai kommunikációs tanácsadói szolgáltatást, és részt vett több romániai parlamenti párt választási kampányában. A társaság tanácsadója volt Bajnai Gordon minisztériumának, és eseti megbízások alapján tanácsadással támogatta az MSZP kampányait is.
  • 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni. info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Új igazgató a Nestlé szerencsi és diósgyőri gyáránál

2026. április 1-jétől Bobor Roland veszi át a Nestlé szerencsi és diósgyőri gyárainak vezetését. Az immár 15 éve a Nestlénél dolgozó, számos... Teljes cikk

Új vezérigazgató a Glosternél

A szakembert határozatlan időtartamra nevezték ki vezérigazgatónak. Teljes cikk

Vezetőváltás a Shopfully Magyarország élén

Személyi változás történt a Shopfully magyarországi vezetésében: Zsatkulák István, a vállalat hazai ügyvezetője távozik pozíciójából, és a... Teljes cikk