Munkahelyi vagy képzési garancia a fiataloknak
Munkahelyet vagy képzést garantál a fiataloknak kormányra kerülése esetén az Együtt 2014-Párbeszéd Magyarországért (PM) választási szövetség.
Terveik között szerepel a 35 év alattiak vállalkozóvá válásának támogatása is - mondta. Ezért kormányra kerülésük esetén munkahelyet vagy képzést garantálna számukra.
Emellett a szövetség egyfajta új telepes vagy új honfoglaló programot is tervez, amely hátrányos helyzetű térségekben segítené a fiatalok letelepedését.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Magyarországra is kötelezően érvényes minőségi munkahelyek kialakításáról szóló szabályokat állít össze az Európai Bizottság, a... Teljes cikk
A megkérdezettek jelentős része azt mondta, szeretné, ha az AI kezelné a munkahelyi folyamatokat. Teljes cikk
Egy friss felmérés szerint a magyar munkavállalók többsége csak akkor támogatja a négynapos munkahét bevezetését, ha nem lenne hosszabb a... Teljes cikk
- Újabb 400 hazai vállalkozás valósíthatja meg beruházását a Demján Sándor Program keretében 3 napja
- 620 új munkahely Komáromban – ez csak a jéghegy csúcsa? 5 napja
- HR vezetőként és ügyvezetőként is helytáll – ki lett az Év Női Menedzsere? 1 hete
- HR standup - Litkai Gergely: Személyzeti ügyek 1 hete
- 45 millió forintos támogatás innovatív civil ötletekért 3 hete
- Újraindul a Nyári diákmunka program – akár 260 ezer forintos támogatás jár a munkáltatóknak 3 hete
- Íme az európai fiatalok szegénységi térképe - Magyarország nem áll jól 3 hete
- Megjelentek a Nemzeti Tehetség Program idei pályázatai 3 hete
- Bejelentették: mérnöki nagyhatalommá tenné Magyarországot ez az új beruházás 3 hete
- Fagyigép, masszázs, borhűtő a munkahelyen: hódíthatnak az irodahotelek 1 hónapja
- "Drámai a helyzet", több száz munkahely került veszélybe a parajdi sóbányánál 1 hónapja