Nincs megállapodás a tandíjról
Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokatA Felsőoktatási Kerekasztal (FK) holnapi ülése után - legalábbis egy időre - lezárulnak a tandíjról folyó tárgyalások, de nagy valószínűséggel nem sikerül megállapodásra jutni a vitázó feleknek, tehát minden marad a régiben. Március 9-ét követően a népszavazási eredmények ismeretében újraosztják a lapokat.
Tavaly ősszel a Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciájának (HÖOK) nyomására a Felsőoktatási Kerekasztal tagjaiból összeállt egy szakértői csapat, amely arra kereste a választ, hogy a jelenlegi képzési hozzájárulást és a diákok által kidolgozott alternatív javaslatot össze lehet-e gyúrni. A testület a karácsonyfa alá akarta letenni a megállapodást, de kudarccal járt.
A tagok abban állapodtak meg, január közepéig még egyeztetnek, ám az FK csak háromhetes késéssel ül össze. S annak ellenére, hogy a megbeszélésen Hiller István oktatási miniszter is részt vesz, nem várható áttörés.
A tagok abban állapodtak meg, január közepéig még egyeztetnek, ám az FK csak háromhetes késéssel ül össze. S annak ellenére, hogy a megbeszélésen Hiller István oktatási miniszter is részt vesz, nem várható áttörés.
- 2026.06.15Stratégiai emberi erőforrás szaktanácsadó szakirányú továbbképzés A képzés valós szervezeti helyzeteken, gyakorló HR-vezetők tapasztalatán és emberközpontú stratégiai szemléleten keresztül ad azonnal alkalmazható tudást.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.11BCM - Üzletmenet-folytonosság menedzsment képzés Az intenzív, workshop jellegű program célja, hogy a résztvevők képessé váljanak egy ISO 22301:2019 alapú üzletmenet-folytonossági irányítási rendszer (BCMS) tervezésére, bevezetésére és fenntartására.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.11Kockázatmenedzsment képzés A kockázatmenedzsment rendszer működésének és elemeinek áttekintése az ISO 9001 szabvánnyal összhangban. A központi kockázatirányítás rendszerének áttekintése, amely egységesen összefogja és integrálja a különböző jellegű szakterületi kockázatok kezelését.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek

Az ördög Pradát visel: mit tanulhat a HR a popkultúra legtoxikusabb főnökétől?