Szájmaszk nélkül dolgozó nővérek fertőzhették meg kollégáikat Budapesten
A csatorna szerint több mint egy tucat ápoló és orvos betegedett meg, a kórház nem reagált. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma cáfolja a hírt.
A kórház nem válaszolt az RTL Klub megkeresésére, az Emberi Erőforrások Minisztériuma viszont cáfolta a hírt, mint írták, folyamatosan tesztelik a kórház munkatársait, és az 1400 dolgozó koronavírus-tesztjéből eddig 24 fő eredménye lett pozitív. A híradó az operatív törzstől is érdeklődött az esetről, de nem kaptak választ.
RTL Klub híradó
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Magyarországon a több mint 10 fővel működő cégek húzzák a kis- és középvállalkozói (kkv) szektort, ez a mintegy 34 ezres vállalkozói kör... Teljes cikk
A beteget végül stabil állapotban szállították kórházba. Teljes cikk
Az Alvás Világnapja jó alkalom arra, hogy újragondoljuk az éjszakai pihenéshez való viszonyunk. Az alvás az egészség egyik alapköve, mégis egyre... Teljes cikk
- Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben 4 hete
- Élő végrendelet – ezért nem szabad halogatni ezt a döntést 1 hónapja
- A betöltetlen orvosi állások aránya vármegyénként - grafikon 1 hónapja
- Bértáblák 2026 2 hónapja
- 300 órás hónapok, valódi béremelés nélkül – így élnek az ápolók Magyarországon 2 hónapja
- A kiskorú gyermek puszta létezése nem indok – elbukta a MÁV a home office-pert 2 hónapja
- Munkaszüneti nap kifizetése pihenőnap esetén kötelező? 2 hónapja
- A dolgozó orvosok száma korcsoport szerint - grafikon 3 hónapja
- Cukorbetegek munkahelyi jólléte – egészségtámogató tanácsok 4 hónapja
- 5 milliós fizetésért toboroznak magyar mentősöket Csádba 4 hónapja
- Bejelentették, mennyivel nő a kulturális ágazatban dolgozók bére jövőre 4 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben