Tatabányának nem elég egy Tesco, kap még egyet
Megkezdték a második Tesco áruház alapozását Tatabányán. A város központjában épülő, ezer négyzetméteres élelmiszeráruház átadását az idén decemberre tervezik.
Az építkezés helyszínéül szolgáló telek a város központjában található, Tatabánya fő közlekedési útvonala mellett, a már működő áruháztól körülbelül két kilométerre.
Az áruház pultok nélküli önkiszolgáló kereskedelmi létesítmény lesz, az ezer négyzetméteres eladótérben harmincan dolgoznak majd. A létesítményben öt szerződéses bolt is helyet kap.
A Tesco az idén június elején már a 44. áruházát nyitotta meg Magyarországon.
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
A Rév-Bíró-Vart Metal Zrt. friss, mintegy 2,1 milliárd forintnyi értékű beruházása száztíz új munkahelyet hoz létre Mezőtúron - közölte... Teljes cikk
A lakóautókat gyártó Knaus Tabbert legújabb, mintegy 2,2 milliárd forintnyi értékű beruházása ötven új munkahelyet hoz létre Nagyorosziban -... Teljes cikk
A Samsung Electronics dél-koreai dolgozóinak 93 százaléka megszavazta a sztrájkot a bónuszvita miatt, ami tovább mélyíti a konfliktust a világ... Teljes cikk

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?