Tóth Györgyi a CIB Bank új HR vezetője
Új HR vezető csatlakozott a CIB Bank csapatához: Tóth Györgyinek a többi között az a feladata, hogy támogassa a bank befogadó, teljesítményorientált vállalati kultúráját és tovább erősítse a munkáltatói márkát - írja a portálunkhoz eljuttatott sajtóközlemény.
2024. június 1-jétől új vezető irányítja a CIB Bank HR területét. Tóth Györgyi több mint 20 év HR szakmai tapasztalattal rendelkezik. Mesterdiplomáját az Eötvös Loránd Tudományegyetemen szerezte pszichológia szakirányon. Karrierjét tréningspecialistaként kezdte, majd a UPC Magyarországnál, az AXA Csoportnál, a Deloitte Magyarországnál és az UNIQA Biztosítónál töltött be vezető szakértői, HR üzleti partner, majd pedig HR vezetői pozíciókat, ahol a vállalati HR stratégia kialakításáért és megvalósításáért felelt. Széles körű magyar és regionális tapasztalattal rendelkezik szervezetfejlesztés, tehetségmenedzsment, vállalati kultúrafejlesztés, munkaadói márkaépítés területeken.
Tóth Györgyinek új vezetőként az a feladata, hogy személyében és vezetőként támogassa a nyitott, barátságos, befogadó, ugyanakkor teljesítményorientált vállalati kultúrát, házon belül és kívül is hozzájáruljon a munkaadói márka erősítéséhez, a toborzás és megtartás területén tovább erősítse a CIB Bank pozícióit.
„Nagy örömmel csatlakoztam a CIB csapatához. Célom, hogy az eddigi erős alapokra építve a CIB még vonzóbb munkahellyé váljon. Hiszem, hogy a hosszú távon fenntartható, eredményes működéshez a munkatársi jóllét alapvető fontosságú, ezért csapatommal a HR szolgáltatások továbbfejlesztése mellett azon fogunk dolgozni, hogy minél szerethetőbb, jobb munkahely legyen a CIB” – mondta Tóth Györgyi, a CIB Bank új HR vezetője.
Új humánerőforrás ügyekért felelős vezérigazgató-helyettes a Magyar Telekomnál
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Mark Mason helyét Gonzalo Luchetti veszi át a vállalatnál. Teljes cikk
Oltvai Mártont nevezték ki október elsejével a Schneider Electric Dunavecsén található Duna Smart Power Systems (DSPS) okosgyára igazgatójának. A... Teljes cikk
Madacsay Réka 2025. novemberétől csatlakozott a Danubius Hotels Zrt. vezetőségéhez HR stratégiai és szolgáltatási igazgatóként. Új pozíciójában... Teljes cikk
- Meglepő álláshirdetések, valódi történetek – a CIB Bank válasza a munkaerőpiaci kihívásokra 6 napja
- HR Tehetségek 2025: Bakos Dóra 6 napja
- Új regionális igazgató az AstraZenecánál 1 hete
- Cukorbetegek munkahelyi jólléte – egészségtámogató tanácsok 2 hete
- A Lidl kommunikációs vezetője a Yettelnél folytatja 3 hete
- Távozik a Citigroup pénzügyi igazgatója 3 hete
- Transport Coordinator 4 hete
- Így lehetsz jobb vezető nőként 1 hónapja
- Emelkedik a 2026-os EU Kék Kártya bérminimum – mit jelent ez a munkáltatóknak? 1 hónapja
- Új igazgató a Schneider Electric dunavecsei okosgyárában 1 hónapja
- Új vezető a Schneider Electric GSC Budapest HUB élén 1 hónapja
Egy CEO naplója - a világ egyik legnépszerűbb podcastja