Új audience marketing manager a Microsoft Magyarországnál
Szávuly Krisztián (38) csatlakozott a Microsoft platform és fejlesztési evangelista csapatához, ahol mostantól marketing menedzserként a stratégiailag fontos célcsoportok elérését vezeti.
Szávuly Krisztián több mint 10 éves vezetői munkatapasztalattal rendelkezik értékesítési stratégiák kialakítása, marketing, online- és tartalommarketing területén, amelyet multikulturális munkakörnyezetben, az UPC Magyarországnál, a Magyar Telekomnál és a Sanománál szerzett meg. A Microsoft DPE csapatának tagjaként a Microsoft platformok penetrációjának növelése lesz a legfontosabb feladata az IT szakemberek, egyetemi hallgatók, startup-ok, a független szoftverfejlesztők és forgalmazók körében, egyben ezek elvárásait is közvetíti majd a Microsoft menedzsmentje és fejlesztői felé. Ezzel Szávuly Krisztián kulcs szerepet tölt majd be a fent említett percepcióváltás megjelenítésében és gyakorlati megvalósításában.
""Nagyszerű időszak a mostani a Microsoft életében, hiszen törekvései új lendületet adnak a fejlesztők munkájának, miközben a felhasználók még hasznosabb alkalmazásokhoz és még több élményhez jutnak. Mindezt kiemelkedő minőségű új szakmai tartalmakkal, egyre intenzívebb online jelenléttel és hasznos informálással tudjuk segíteni a jövőben. Megtiszteltetésnek tartom, hogy támogathatom azoknak a nagyszerű termékeknek és platformoknak a térhódítását, amelyek hosszú évek óta szolgálnak engem a munkámban és az otthonomban egyaránt." - mondta el kinevezésekor Szávuly Krisztián.
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Jakub Stanislavot nevezte ki a közép-kelet-európai szállodai üzletágának vezetőjévé 2026 januártól a világ legnagyobb kereskedelmi... Teljes cikk
Magyarországról indult, majd a világ egyik legnagyobb globális vállalatának felsővezetőjeként 85 országban irányított üzleti működést, 45 ezer... Teljes cikk
Magyari Zoltán a Continental Dohányipari Zrt. új vezérigazgatója - közölte a társaság szerdán az MTI-vel. Teljes cikk
- Béremelés a Penny-nél - Így nő a dolgozók fizetése 4 napja
- Új Country Manager a JTI Hungary Zrt. élén 7 napja
- Már minden hatodik ember AI-t használ – és Magyarország ott az élmezőnyben 7 napja
- Új vezetőt nevezett ki a világ egyik legnagyobb ingatlancége 1 hete
- Key Account Manager 2 hete
- A legmagasabbra jutó magyar üzleti vezető: íme Kapitány István karrierje 2 hete
- Hogyan érvényesítsük az szja-kedvezményeket 2026-ban? - Érdemes időben nyilatkozni 2 hete
- Új vezérigazgató a Continental Dohányipari Zrt.-nél 2 hete
- Új HR vezető az Arvalnál 2 hete
- Vezetőváltás a kecskeméti Mercedes élén 2 hete
- Váltás a Prohuman élén, ő az új vezérigazgató 2 hete


Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig