Új HR vezető a DVM groupnál
Budai Gyöngyvér 2022 tavaszán HR vezetőként csatlakozott a DVM group csapatához.
Budai Gyöngyvér 2008-ban szerezte meg Humánerőforrás-menedzser diplomáját, de a főiskola utolsó évében már főállásúként dolgozott a GE Money magyarországi tagjánál, a Budapest Banknál. Az itt töltött idő alatt komoly tapasztalatot szerzett toborzás, kiválasztás területén, szervezetfejlesztésben, valamint belső trénerként, ahol kifejezetten vezetőfejlesztéssel és karriermenedzsmenttel foglalkozott. Lehetősége volt az informatikai területet támogatva nemzetközi projektekben is részt venni, a Bank tulajdonosváltását követően pedig kulcsszerepet kapott mind a toborzási, mind a teljesítményértékelési rendszerek és folyamatok újjáalakításában.
Ezután a Raiffeisen Bankban folytatta karrierjét, ahol a korábbi évek tapasztalatait felhasználva közel 1000 főt támogatott csapatával. Főbb feladatai a szervezet- és vezetőfejlesztés, valamint a csapatépítés volt.
Gyöngyvér feladata a HR folyamatok és rendszerek megreformálása, valamint megszilárdítása, vezetőképzés és fejlesztés, a toborzás folyamatos építése, valamint a munkáltató jelenlét megerősítése az építőipari piacon.
További két szakember érkezett még az építőipari céghez: Oláh Tibor, finance director pozícióba, míg Vissy András account managerkét tevékenykedik a vállalatnál.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Rossmann Magyarország felsővezetői csapatának bővítésével új lendületet kap a vállalat stratégiai fejlődése: Szimeiszter Éva beszerzési... Teljes cikk
Új elnököt választott a Magyar Elektrotechnikai Egyesület (MEE), az idén 125 éves MEE élére a 3 induló jelölt közül Molnár Ferencet... Teljes cikk
Peter Ahnesorg Raffaella Claudia Bondit váltja a vállalatnál. Teljes cikk
- Minősített partnerként biztosít külföldi munkaerőt a Viapan Group a munkaerőhiánnyal küzdő cégeknek 3 hónapja
- Óriási növekedéssel zárta a tavalyi évet a Pensum Group 3 hónapja
- Gyakornokból lojális szakember – Mi a sikeres utánpótlás titka? 3 hónapja
- Ő lett a BCG integrált energiaközmű szegmensének globális vezetője 3 hónapja
- 53 napot kell várni egy építőipari szakemberre - már "csak" a jó szakemberben van hiány 3 hónapja
- Keletről nyugatra nő a munkaerőhiány az építőiparban 3 hónapja
- Felmérés: egészségügyi előnyökkel is járhat a hibrid munkavégzés 3 hónapja
- Hogyan váltható ki az EFO a rugalmas és költséghatékony szövetkezeti foglalkoztatással? 3 hónapja
- 3000 új munkahelyet hoz létre ez a cég Magyarországon 4 hónapja
- Kedvez a piaci helyzet a lakásépítőknek és lakásfelújítóknak 4 hónapja
- Diákmunka 2025: Hogyan hatnak az új bérek a jövő munkavállalóira? 4 hónapja