Új marketingigazgató az eMAG-nál
Lovas Tamás 15 éve dolgozik a pályán, és dolgozott az Egyesült Arab Emirátusokban is.
Lovas Tamás tölti be az eMAG Magyarország marketingigazgatói pozícióját - írja a Kreatív.hu. A 39 éves szakember Decathlon-tól érkezik, ahol öt éven át volt marketingkommunikációs vezető. A Soproni Egyetemen szerzett közgazdasági diplomát, majd pszichológiát tanult a University of Nottinghamen.
Lovas Tamás 15 éve dolgozik a pályán, ez alatt Magyarország mellett az Egyesült Arab Emirátusokban is jelentős tapasztalatot szerzett mind médiaügynökségi, mind ügyféloldali munkában. Az e-kereskedelmi vállalatnál a cég márka-, marketing- és PR stratégiájának összehangolása és a kommunikációs csapatának operatív vezetése lesz a feladata.
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
2026 januárjától Pataki Márton tölti be a JTI Hungary Zrt. Country Manager pozícióját. Elődje, Olexander Farkosh négy magyarországi év után a JTI... Teljes cikk
Jakub Stanislavot nevezte ki a közép-kelet-európai szállodai üzletágának vezetőjévé 2026 januártól a világ legnagyobb kereskedelmi... Teljes cikk
Magyarországról indult, majd a világ egyik legnagyobb globális vállalatának felsővezetőjeként 85 országban irányított üzleti működést, 45 ezer... Teljes cikk
- Új vezetőt nevezett ki a világ egyik legnagyobb ingatlancége 2 hete
- Új vezérigazgató a Continental Dohányipari Zrt.-nél 2 hete
- Új HR vezető az Arvalnál 2 hete
- Vezetőváltás a kecskeméti Mercedes élén 3 hete
- Váltás a Prohuman élén, ő az új vezérigazgató 3 hete
- MI és az AI: a munka nem vész el csak átalakul? A magyarok egyelőre csak katasztrófaturisták? 3 hete
- Új HR igazgató a Drehernél 2 hónapja
- Új regionális igazgató az AstraZenecánál 2 hónapja
- A Lidl kommunikációs vezetője a Yettelnél folytatja 2 hónapja
- Távozik a Citigroup pénzügyi igazgatója 2 hónapja
- Új igazgató a Schneider Electric dunavecsei okosgyárában 3 hónapja

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig