Új szakembert igazolt a Neo Interactive
2008 novemberében csatlakozott a Neo Interactive ügynökséghez Ács Mihály, aki több mint tíz éves ügynökségi tapasztalatával a digitális ügynökség kreatív részlegét erősíti.
- 2025.12.03Humán controlling A képzés során megtanulhatja, miként támogathatja a controlling szemlélet a HR-stratégiát. Megmutatjuk, hogyan tervezze és kontrollálja a személyi jellegű ráfordításokat, elemezze a munkaerő költségeit és megtérülését, valamint, hogyan alkalmazza a teljesítménymenedzsment és a humán tőke elemzés legfontosabb módszereit a vállalati hatékonyság növelése érdekében.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Madacsay Réka 2025. novemberétől csatlakozott a Danubius Hotels Zrt. vezetőségéhez HR stratégiai és szolgáltatási igazgatóként. Új pozíciójában... Teljes cikk
Siliga Tünde vette át 2025. október elsejével a Schneider Electric Budapesten található ellátási láncokért felelős központja, a GSC Budapest HUB... Teljes cikk
Új vezetők érkeznek két meghatározó magyar szerkesztőség élére a tulajdonosváltásokat követően. A Blikknél távozik Nagy Iván Zsolt... Teljes cikk
- Új vezető az Államadósság Kezelő Központ élén 11 hónapja
- Varga Mihály elmondta, kik számíthatnak béremelésre 2025-ben 13 hónapja
- Nem féltik az állásukat a ChatGPT-től a magyar újság- és szövegírók 1 éve
- Márciusban lejár Matolcsy mandátuma - "addig már guggolva is kibírjuk" Orbán Balázs szerint 1 éve
- Varga Mihály bejelentette, mennyivel emelik a nyugdíjakat 2025 januárjától 1 éve
- Az MGYOSZ elnökével egyeztetett Varga Mihály 1 éve
- Varga Mihály: az év eleji 6 százalékos emelés a nyugdíjak reálértékében is növekedést jelent 2 éve
- Ennyit költenek egy dolgozóra a "nyertes cégek" 2 éve
- Átlagosan ennyivel kaphatnak több pénzt a nyugdíjasok novembertől 2 éve
- Mire lesz elég a hatszázalékos nyugdíjemelés? 2 éve
- Jövőre 6 százalékkal emelkednek a nyugdíjak 3 éve

Mi történne, ha egy napra minden nő szabadságra menne?