Új vezérigazgató a Budapesti Értéktőzsde élén
Tóth Tibor Végh Richárdot váltja a BÉT élén.
A Magyar Nemzeti Bank igazgatósága 2025. május 1-i hatállyal Tóth Tibort jelöli a Budapesti Értéktőzsde vezérigazgatójának – írja a Világgazdaság a Magyar Nemzeti Bank szerdai közleménye alapján. A korábbi makrogazdasági és nemzetközi ügyekért felelős államtitkár Végh Richárdot váltja a BÉT élén. Tóth Tibor korábban a Citibank igazgatójaként és a KDB Bank alelnökeként, majd a Pénzügyminisztérium makrogazdasági és nemzetközi ügyekért felelős államtitkáraként tevékenykedett.
VG
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
2026. április 1-jétől Bobor Roland veszi át a Nestlé szerencsi és diósgyőri gyárainak vezetését. Az immár 15 éve a Nestlénél dolgozó, számos... Teljes cikk
A szakembert határozatlan időtartamra nevezték ki vezérigazgatónak. Teljes cikk
Személyi változás történt a Shopfully magyarországi vezetésében: Zsatkulák István, a vállalat hazai ügyvezetője távozik pozíciójából, és a... Teljes cikk
- Új vezérigazgató a Glosternél 1 hete
- Vezetőváltás a Shopfully Magyarország élén 3 hete
- Új vezérigazgató irányítja a Graboplast növekedését 1 hónapja
- Új vezető az Indotek Investments Alapkezelő Zrt.-nél 1 hónapja
- Hét év után távozik a Rossmann országos ügyvezető igazgatója 1 hónapja
- Új országigazgató a JYSK Magyarország élén 1 hónapja
- Új vezetők a BYD Magyarországnál 2 hónapja
- Új vezérigazgatót nevezett ki a CETIN International, N.V. 2 hónapja
- Új vezérigazgató a a Magyar Suzuki Zrt. élén 2 hónapja
- Új ügyvezető kinevezésével erősít a Trans-Sped 2 hónapja
- Új magyarországi ügyvezető igazgató a Mondelēz International élén 2 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?