Új vezérigazgató az Mmd magyarországi irodájának élén
Az Mmd, Közép-Kelet-Európa és Oroszország /FÁK/ vezető Corporate, Public Affairs és Public Relations Tanácsadó Cége bejelentette, hogy kinevezte Kevin Haslert a cég magyarországi irodájának vezérigazgatójává.
A fenti változásokon kívül Vinczeffy Virágot előléptették a budapesti iroda ügyfélkapcsolati igazgatójává, akinek jövőbeni feladatai közé tartozik, hogy szorosan együttműködjön Haslerrel a vállalat folyamatos növekedése és új üzleti lehetőségek feltárása érdekében.
Az Mmd-t, mint vállalatot a MAKSZ az elmúlt három évben a legjobb magyarországi ügynökséggé választotta. Vinczeffy Virág 1998-óta dolgozik az Mmd-nél, és meghatározó szerepe volt a cég fogyasztói szegmens üzletágon belüli sikeres gyakorlatának kidolgozásában. Hasler több mint 30 szakember munkájáért felel a jövőben, kiszolgálva egy multinacionális ügyfélbázist, amelyben jó néhány világviszonylatban is vezető pozíciót betöltő vállalat található, mint a Visa International, az SAP, az IBM, az easyJet, az Intel, a General Electric, a sanofi-aventis, a Discovery Channel és a Novartis.
- 2025.11.25Pannon HR Konferencia Budapest A Pannon HR Konferencia Budapest 2025 a humánerőforrás-szakma egyik kiemelt találkozója, ahol elismert szakértők – Tari Annamária, Molnár Attila, Gácsi Anna, Dr. Sipka Péter és Sipka Bence – osztják meg tapasztalataikat a legaktuálisabb HR-trendekről és kihívásokról. Egy nap, amely inspirációt, tudást és értékes szakmai kapcsolatokat kínál minden HR-szakember számára.
Részletek
Jegyek
- 2025.12.03Humán controlling A képzés során megtanulhatja, miként támogathatja a controlling szemlélet a HR-stratégiát. Megmutatjuk, hogyan tervezze és kontrollálja a személyi jellegű ráfordításokat, elemezze a munkaerő költségeit és megtérülését, valamint, hogyan alkalmazza a teljesítménymenedzsment és a humán tőke elemzés legfontosabb módszereit a vállalati hatékonyság növelése érdekében.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
A Mercedes-Benz több tízmilliárd forint értékű beruházással létrehozza az első magyarországi kutatás-fejlesztési központját, amelynek a nyomán... Teljes cikk
Kelet-Közép-Európa legnagyobb kapacitású sütőüzemét építi fel a Ceres Sütőipari Zrt. 24 milliárd forintos beruházással a Tatai Ipari Parkban -... Teljes cikk
Megkezdte a termelést a kanadai Magna International magyarországi vállalatának vecsési üzeme – közölte a társaság pénteken az MTI-vel. Teljes cikk

Mi történne, ha egy napra minden nő szabadságra menne?