Új vezető a Budapest Bank vállalati üzletágának élén
Toldi Balázst bízták meg a Budapest Bank vállalati üzletágának vezetésével április 1-től. A pénzügyi szektorban széleskörű tapasztalatokkal rendelkező szakember 2011 óta dolgozik a bankcsoportnál vállalati területen a Budapest Lízing Zrt. vezérigazgatójaként. Az új pozíciót Toldi Balázs a korábbi beosztása és feladatai megtartása mellett tölti be.
A vállalati üzletág növekedése az elmúlt években jelentősen hozzájárult ahhoz, hogy a Budapest Bank a jól teljesítő, a devizahiteles elszámolásra 2014-ben képzett egyszeri céltartalékot leszámítva folyamatosan nyereséges bankok közé tartozott. 2016-ban a bank vállalati hitelállománya 11%-kal, 500 milliárd forintra növekedett, míg a vállalati lízingállomány 39%-kal 77 milliárd forintra nőtt. Eközben a bank megőrizte jó minőségű, stabil vállalati ügyfélkörét, portfoliója pedig tovább javult.
Toldi Balázs a Budapest Bank csoporthoz való érkezése előtt kereskedelmi vezetői pozíciót töltött be a LeasePlan Hungária Zrt-nél, korábban a pénzügyi szektor számos területén töltött be különböző vezetői pozíciókat, többek között a K
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
2026. április 1-jétől Bobor Roland veszi át a Nestlé szerencsi és diósgyőri gyárainak vezetését. Az immár 15 éve a Nestlénél dolgozó, számos... Teljes cikk
A szakembert határozatlan időtartamra nevezték ki vezérigazgatónak. Teljes cikk
Személyi változás történt a Shopfully magyarországi vezetésében: Zsatkulák István, a vállalat hazai ügyvezetője távozik pozíciójából, és a... Teljes cikk
- Visszakövetelhető a munkabér tanulmányi szerződés megszegése esetén? 2 hete
- Legal Counsel 2 hete
- Itt vannak a legnagyobb egészségpénztárak 2 hete
- Értékteremtő partnerség a vállalati kultúrában: Tanulás és empátia vakvezető kutyákkal 3 hete
- Ők adnak tanácsot a vezetőknek: itt a legnagyobbak listája 3 hete
- Itt a rangsor: ezek a legjobb ingázóvárosok Budapest környékén 3 hete
- Ez a cég uralja a flottakezelők piacát 4 hete
- Ők segítik a külföldi költözést: itt a legnagyobb relokációs cégek listája 1 hónapja
- A DK felszólítja Csányi Sándort, hogy fejezze be az OTP-nél a tömeges kirúgásokat 2 hónapja
- A pénzügyi stressz károsabb, mint gondoltuk 2 hónapja
- Fordulat a magyar munkaerőpiacon: lezárult a „Budapest-centrikus” korszak 2 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?