Új vezetők a Zalakerámiánál
Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokatA Zalakerámia hétfői rendkívüli közgyűlése két új igazgatósági és két felügyelőbizottsági tagot választott - derül ki a Budapesti Értéktőzsde honlapján közzétett közgyűlési határozatokból.
Új vezetők a Zalakerámiánál 2004. október 18. FigyelőNet, MTI-Eco A Zalakerámia hétfői rendkívüli közgyűlése két új igazgatósági és két felügyelőbizottsági tagot választott - derül ki a Budapesti Értéktőzsde honlapján közzétett közgyűlési határozatokból. hirdetés A három tagú igazgatóság tagjává választották Josef Lasselsbergert és Martin Hoffmant. Megbízatásuk öt évre szól. Az ugyancsak három tagú felügyelőbizottság tagja lett Anton Lasselsberger és Klaus Kralovec, szintén ötéves időtartamra. A közgyűlés döntött a társaság részvényeinek dematerializált részvényekké alakításáról. A plénumon elfogadott alapszabálymódosítások is döntően a részvények átalakításával függnek össze. A Zalakerámiánál szeptember végén zárult le a tulajdonosváltás. Ennek során a korábbi főtulajdonosa Általános Értékforgalmi Bank eladta 50,11 százalékos Zalakerámia-részesedését az osztrák tulajdonú Lasselsberger Ceramics Kft.-nek. A Lasselsberger-csoport befolyása ezáltal 89,7 százalékra nőtt a Zalakerámiában.
- 2026.06.05Bértranszparencia Az irányelv legfontosabb újdonságairól és kötelezettségeiről. A munkáltatókat érintő jogi és HR-es kihívásokról. Gyakorlati példákról, amelyek segítenek megérteni a kockázatokat. Megoldási stratégiákról: hogyan lehet a megfelelést eszközzé tenni a munkahelyi bizalom és a munkáltatói márka erősítésében.
Részletek
Jegyek
- 2026.06.15Stratégiai emberi erőforrás szaktanácsadó szakirányú továbbképzés A képzés valós szervezeti helyzeteken, gyakorló HR-vezetők tapasztalatán és emberközpontú stratégiai szemléleten keresztül ad azonnal alkalmazható tudást.
Részletek
Jegyek
- 2026.06.18Mesterséges intelligencia üzleti használata - a rejtett kockázatok Az előadás célja, hogy gyakorlati, adatvédelmi és AI jogi szempontból is bemutassa a mesterséges intelligencia üzleti használatának legkritikusabb kockázatait. Kiemelt fókuszt kap, hogy milyen adatokat tilos, de legalább is nem jó ötlet AI rendszerekbe bevinni és hogyan történik mindez a valóságban, akár észrevétlenül.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek

Az ördög Pradát visel: mit tanulhat a HR a popkultúra legtoxikusabb főnökétől?