Új vezetők az OPUS GLOBAL-nál
Dzsubák Attila Zsolt vezérigazgatót Lélfai Koppány Tibor váltja a vállalatnál.
Új vezérigazgatót választott és újraválasztotta igazgatósági elnökét az OPUS GLOBAL Nyrt. 2022. május 3-án megalakult új igazgatósága - közölte a társaság hétfőn az MTI-vel. A tőzsdei társaság vezérigazgatójává Lélfai Koppány Tibort, az igazgatóság elnökévé ismételten Vida Józsefet nevezték ki. Az újonnan megválasztott vezetők feladata lesz az OPUS stratégiai irányvonalának meghatározása.
Az OPUS GLOBAL Nyrt. vezérigazgatói tisztségét május 10-től betöltő Lélfai Koppány 2018. január 1-től 2022. március 31-ig irányította a Budapest Bankot elnök-vezérigazgatóként, de igazgatósági elnökként már 2017. április 1-től részt vett a bank irányításában és stratégiai döntéshozatalában. 2000 és 2011 között az MFB Zrt. üzleti, később jogi területén dolgozott, majd 2016 novemberéig vezérigazgatóként irányította a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt-t. 2016 novemberétől az MFB Zrt. vezérigazgató-helyettesi és belső igazgatósági tagi tisztségeit látta el.
A közleményben az igazgatóság köszönetét fejezte ki Dzsubák Attila Zsolt vezérigazgatónak, aki 2020 júliusától vezette az OPUS GLOBAL Nyrt.-t, vezetése alatt olyan jelentős akvizíciók valósultak meg, mint a Tigáz és a Titász OPUS Csoporthoz történő csatlakozása és integrációja - áll a közleményben.
MTI
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Rossmann Magyarország felsővezetői csapatának bővítésével új lendületet kap a vállalat stratégiai fejlődése: Szimeiszter Éva beszerzési... Teljes cikk
Új elnököt választott a Magyar Elektrotechnikai Egyesület (MEE), az idén 125 éves MEE élére a 3 induló jelölt közül Molnár Ferencet... Teljes cikk
Peter Ahnesorg Raffaella Claudia Bondit váltja a vállalatnál. Teljes cikk
- Új elnök a Magyar Elektrotechnikai Egyesület élén 3 hete
- Új vezérigazgató a Roche Magyarország gyógyszeripari divíziójánál 3 hete
- Új ügyvezető igazgató az Austrotherm Kft.-nél 1 hónapja
- Ő kapta az Év Menedzsere Díjat 1 hónapja
- Új ügyvezető igazgató az Eve Power Hungary Kft.-nél 1 hónapja
- Döntött a kormány: elbúcsúzhatunk a tb-kiskönyvtől! 1 hónapja
- Új vezérigazgató a Citroennél 1 hónapja
- Új vezérigazgató a Graphisoft Parknál 1 hónapja
- "Az applikációnk fejlesztése egy tudatos válasz arra, hogy hogyan működik ma a munkaerőpiac" - interjú Kardos Attilával az euJobs HR-Group technológiai vezetőjével 1 hónapja
- Új vezérigazgató az AKKO Invest-nél 1 hónapja
- Karácsony Gergely felmentette a BKV vezérigazgatóját 1 hónapja