Újabb Peugeot-gyár Szlovákiában!
A PSA Peugeot Citroen csoport bejelentette a szlovák hatóságoknak, hogy Trnavaban, Szlovákiában újabb gyáregységet épít fel, amelynek kapacitása 150 000 darab gépjármű lesz évente.
Ennek az új tarnavai gyáregységnek megépítésével a PSA Peugeot Citroen befejezi a 2003. júniusában elkezdett szlovák ipari központ megépítését. A központ üzembe helyezése most zajlik, és 2006-ban kezdi meg a termelést az 1-es platformmal készülő kisautók gyártásával. Évente 300 000 darab gépjármű gördül le a gyártósorokról, amellyel közel 3500 embert foglalkoztatnak majd.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A Prohuman Csoport két magyarországi és egy erdélyi oktatási vállalat felvásárlásával új oktatási és kompetenciafejlesztési üzletágat hoz... Teljes cikk
Januárban elindult a próbagyártás a szegedi BYD-gyárban – közölte Botka László polgármester. A gyárban már mintegy 960 fő dolgozik, és a... Teljes cikk
A Binder Ipari Szerkezetépítő Kft. négymilliárd forint értékű beruházást hajt végre Csöngén a kormány támogatásával, aminek nyomán... Teljes cikk
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben