Újabb pilótatoborzó napot hirdet a Wizz Air Budapesten
A légitársaság toborzónapot hirdet tapasztalt és kezdő pilóták számára egyaránt.
A Wizz Air nyílt toborzónapja lehetőséget nyújt a jelentkezők számára, hogy értékes információkkal gazdagodjanak a legitársaság működéséről, és akár a helyszínen jelentkezzenek a nyitott pozíciókra.
A légitársaság március 31-én 10:00-tól a Novotel Budapest Centrumban várja a gyakorlott, szakmai rutinnal rendelkező kapitányokat, valamint, tapasztalt EASA engedéllyel bíró elsőtiszteket. A pilótacsapat új tagjai versenyképes fizetésre, kiszámítható havi beosztásra, továbbá számtalan utazási kedvezményre számíthatnak, amelyet a leendő munkatársak megoszthatnak családtagokkal és barátokkal egyaránt. 13 órától pedig a Wizz Air Pilótaakadémia biztosít lehetőséget azoknak a leendő növendékeknek, akik karrierjüket a felhők felett képzelik el.
A toborzónap menetrendje:
- A vállalat, az útvonalhálózat és a jövőbeli tervek
- Képzési és foglalkoztatási feltételek
- Karrierlehetőségek, előmenetel, bérezés és egyéb juttatások ismertetése
- Q&A
VÁROS |
DÁTUM |
HELYSZÍN |
BUDAPEST |
2023. március 31. 10:00 |
Novotel Budapest Centrum, |
További információk a rendezvény pilótáknak és pilótanövendékeknek szóló linkjein.
- 2023.06.27IFRS Halasztott adó képzés Élő, interaktív, online képzés a nemzetközi beszámolókészítési elvek szerint az adózás számviteli kezeléséről. Fő cél: - a halasztott adó fogalmának megismertetése: mitől halasztott? - a halasztott adó elszámolásának célja és jelentősége - a számítás esetei és gyakorlati példákon keresztüli bemutatása.
Részletek
Jegyek
- 2023.09.01I Land gamifikált készségfejlesztés Gamifikált készségfejlesztő e-learning programunk játszva tanít: 30 napon keresztül, napi 20-30 percben egy izgalmas virtuális küldetésen vezetjük végig a résztvevőket.
Részletek
Jegyek
- 2023.10.10MŰEGYETEMI ÁLLÁSBÖRZE 150+ KIÁLLÍTÓ, TÖBB SZÁZ ÁLLÁS ÉS SZAKMAI GYAKORLAT VÁR! Kiállítóink hallgatókat, frissdiplomásokat és tapasztalt munkavállalókat is várnak állásajánlataikkal.
Részletek
Jegyek
A távozó rektor utódjáról még nincs döntés. Teljes cikk
A HVG szerint nem lehet tudni, hogy a leépítés megteremti-e a lehetőséget a központi közigazgatásban beígért béremelésekre. Teljes cikk
Egyre több cég ismeri fel a digitalizáció fontosságát - derül ki a K&H felméréséből. Teljes cikk
- Béremeléssel toboroznak a világ legnagyobb iPhone-gyárába 1 hete
- 40 ezernél stagnál az álláshirdetések száma - itt a friss statisztika 2 hete
- Fejlődniük kell HR-ben, a német példa követendő: mérlegen a családi vállalkozások 2 hete
- Toborzásba kezdett a büntetés-végrehajtás, ennyi pénzt lehet keresni a börtönben 2 hete
- Meszelhetnek a presztízsállásoknak, érkezik a Z-generáció 3 hete
- Itt a helyed! - csalogató kisfilmmel toboroz a Hankook 4 hete
- Ismét Magyarországon toboroz légiutas-kísérőket az Emirates 1 hónapja
- Állásbörze Miskolcon: húsz munkaadó keresi új kollégáit 1 hónapja
- 74 tehetséges friss diplomásnak kínál állást a MOL-csoport, hogy fenntartható megoldásokat biztosítson a régió számára 2 hónapja
- Rengeteg embert várnak a Corvinus állásbörzéjére 2 hónapja
- Munkaviszony mint párkapcsolat 2 hónapja