kapubanner for mobile

Változásmenedzser az IVM Zrt. igazgatóságában

Berta Zsoltot, a kis és középvállalatok változásmenedzselésére specializálódott V-csoport egyik alapítóját igazgatósági tagnak választotta az International Vending Machines Zrt. közgyűlése.

A székesfehérvári székhelyű társaság kockázati tőke bevonásával valósítja meg közép-kelet-európai terjeszkedését, amelyben a változásmenedzselésben évtizedes tapasztalatokkal rendelkező közgazdász szakértelmére nagy mértékben számít.

Az IVM Zrt. sajátfejlesztésű -– Magyar Termék Nagydíj győztes -– automatáival vállalatok számára biztosít speciális raktárkészlet-kezelési szolgáltatást. A teljesen automatizált rendszer lényegében a "24 órás" raktárosi szolgáltatásnak feleltethető meg. Az IVM Zrt. szolgáltatásaival a folyamatos üzemben dolgozó termelő és szolgáltató vállalatok költségcsökkentését és folyamatoptimalizálását segíti.

A V-csoport partner Berta Zsolt feladata az IVM Zrt. igazgatósági tagjaként az lesz, hogy évtizedes változásmenedzseri tapasztalatával támogassa a társaság expanziós céljait, szakértelmével hozzájáruljon a cég értékének növekedéséhez.
  • 2026.02.19Tudásmegosztó közösségek szerepe a digitális korban A konferencián a tudásmegosztó tanulóközösségek kialakításának és működtetésének gyakorlati kérdéseivel foglalkozunk. Az üzleti szférában és a felnőttoktatás területén alkalmazott gyakorlati tapasztalatokon keresztül, valamint a kapcsolódó kutatási eredmények tükrében vizsgáljuk, hogy a szervezetekben, szervezetek közötti és szervezeteken átívelő szakmai közösségekben a tudásmegosztás hogyan működik, milyen átalakuláson esik át a digitális transzformáció hatására. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek