"Változz, hogy változtathass!" - társadalmi innovációs pályázat
A pályázat kiírói olyan ötleteket keresnek, amelyek valamely társadalmi problémára új megoldást adnak meglévő eszközök, erőforrások, kommunikációs csatornák új módon való felhasználásával, megosztásával, újonnan kifejlesztett eszközök alkalmazásával, és/vagy emberek, közösségek új módon való összekapcsolásával.
A pályázók az inkubáció során részletesen kidolgozott projekteket bemutathatják a kiíró vállalati partnereinek. A cégek ezekből az ötletekből fogják kiválasztani a jövő évi társadalmi felelősségvállalási programjuk új elemeit.
A pályázatról bővebben itt olvashat.
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
A jelölés határideje november 30. Teljes cikk
A Fiatal Vállalkozók Országos Szövetsége idén is elindította az “Év fiatal vállalkozója” díj pályázatát, amelynek célja, hogy elismerje... Teljes cikk
Eredetileg kétmilliárd forintos kerettel írták ki a Munkakörülmények fejlesztése című pályázati felhívás első ütemét a kis- és közepes... Teljes cikk
- HR tehetségek 2025: Krigel Tamás 2 hónapja
- Meghirdették a Magyar Innovációs Nagydíj pályázatot 2 hónapja
- Ismét keresik az Év Fiatal Vállalkozóját 2 hónapja
- Túl sokan akartak biztonságosabb munkahelyet – ezért emelni kellett a pályázati keretet 2 hónapja
- A legtöbb cég nem tudja megszólítani a saját kollégáit 3 hónapja
- Hankó Balázs: 340 milliárd forint áll rendelkezésre vállalati innovációs pályázatokra 3 hónapja
- Hazudnak a munkahelyen? Így ismerheted fel 3 hónapja
- Politizálás a munkahelyen? Így állnak hozzá a dolgozók 3 hónapja
- A centrifugál szivattyú előnyei és felhasználása 3 hónapja
- Csökken az újságírószakma vonzereje - avagy mit üzennek a média szakos diákok? 3 hónapja
- Íme 4 lépés, amivel bármilyen munkahelyi vita elsimítható 3 hónapja
A tudás törvényei: a megértés kulcsa