kapubanner for mobile

Vezetőváltás a KAVOSZ-nál

Vezetőváltásra készül a KAVOSZ Zrt., Krisán László vezérigazgató 23 év után leköszön - közölte a társaság az MTI-vel.

A fél éven át tartó átadás-átvétel során a működés zavartalan, a vezetőváltás zökkenőmentes lesz, ebben a leköszönő vezérigazgató is közreműködik - írták.

A vezetésben bekövetkező változást a tulajdonosok között kialakult eltérő elképzelésekkel és irányítási modellekkel indokolták, a közlemény szerint egyértelművé vált ugyanis, hogy a KAVOSZ-nak új vezetési struktúrára van szüksége. Ennek megvalósításáról a tulajdonosok is megegyeztek, így a következő hónapokban hivatalba lépő új menedzsment folytatja a sikeres programokat, a magyar kis- és közepes vállalkozások igényeinek megfelelő kezdeményezéseket - tették hozzá.

A közleményben Krisán László úgy nyilatkozott, hogy számára a KAVOSZ mindig is több volt, mint munkahely, "saját gyermekeként" tekint rá.

A KAVOSZ a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége, valamint a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara kezdeményezésére 2002 áprilisában jött létre. Küldetésének tekinti a magyar kkv-k támogatását, ellátja a Széchenyi Kártya Program szakmai irányítását és koordinálja annak működését - olvasható a vállalati honlapon közzétett bemutatóban.

 

MTI

 

  • 2026.02.19Tudásmegosztó közösségek szerepe a digitális korban A konferencián a tudásmegosztó tanulóközösségek kialakításának és működtetésének gyakorlati kérdéseivel foglalkozunk. Az üzleti szférában és a felnőttoktatás területén alkalmazott gyakorlati tapasztalatokon keresztül, valamint a kapcsolódó kutatási eredmények tükrében vizsgáljuk, hogy a szervezetekben, szervezetek közötti és szervezeteken átívelő szakmai közösségekben a tudásmegosztás hogyan működik, milyen átalakuláson esik át a digitális transzformáció hatására. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek