3 százalékkal nő a közmunkások bére jövőre
3 százalékkal nő jövőre a közmunkások alapbére, míg a a képzett közmunkások garantált bérét 5 százalékkal emelik, mondta az RTL Klubnak Varga Mihály, nemzetgazdasági miniszter.
A Közmunkások Szakszervezete szerint a bejelentett emelés megalázóan alacsony. A közmunkások többsége pedig hiába is akar nem tud visszatérni a versenypiacra.
RTL Klub
- 2023.03.30euChance KLUB Elindult az euChance program, melynek egyik kulcs eleme a networking lehetőséget biztosító euChance KLUB. Szeretettel meghívjuk a 2023-as év első eseményére. 2023. március 30. 9:00-11:00 Nem Adom Fel Kávézó 1086 Budapest, Magdolna utca 1.
Részletek
Jegyek
- 2023.04.28Vezetői Best Practice Fórum VEZETŐI ÉS SZERVEZETI KOMMUNIKÁCIÓ, MOTIVÁCIÓ A fórum célja a vezetői legjobb gyakorlatok megosztása
Részletek
Jegyek
- 2023.05.10Foglalkoztatás 3.0 Nyissunk együtt a munkaerőpiac új lehetőségei felé! Hogyan lehet sikeres a 3. országból történő toborzás? Milyen munkaerőpiaci problémákat orvosolhatunk vele? Mekkora erőforrást és pénzt igényel a folyamat? Hogyan érdemes belevágni? A HR Portal és a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ) által közösen szervezett Foglalkoztatás 3.0 konferenciának fókuszában az Mt. 2022, év végi EU-s jogharmonizációja, valamint a 3. országbeli munkavállalók foglalkoztatása áll.
Részletek
Jegyek
- 2023.05.18Lean Konferencia Lean és digitális transzformáció Lean, energiahatékonyság, folyamatfejlesztés.
Részletek
Jegyek
Évente több mint 2 ezer milliárd dollárral növelné a nők keresetét, ha a béreiket az OECD országokban a férfiakéval azonos szintre hoznák. A... Teljes cikk
Az Európai Unió 13 tagállamában a bérszakadék átlagosan szűkebb volt vidéken, mint a városokban. Míg az előbbiben 4 százalék volt az átlagos... Teljes cikk
Akad munkaadó, amely már emelt idén, sok helyen pedig most teszik le a cégek az asztalra a javaslatokat és április 1-től változtatnak.... Teljes cikk
- Ekkora jutalmat kapnak a győri Audi dolgozói 2 hete
- A fuvarozók üdvözlik a napidíjemelést 2 hete
- Átlagosan több mint harminc százalékkal növelte a munkavállalói béreket a Budapest Airport egy év alatt 2 hete
- A legújabb fordulón sem született megállapodás a béremelésről az Audi Hungáriánál 3 hete
- Újabb béremelésre számíthatnak a szakképzésben dolgozók 3 hete
- Megjelent a pedagógusok béremeléséről szóló jogszabálytervezet 4 hete
- Ennyivel emelkedik az MVM csoport dolgozóinak bére 4 hete
- Továbbra sincs megállapodás a béremelésről az Audi Hungáriánál 4 hete
- Ezek a HR legnagyobb kihívásai 2023-ban 1 hónapja
- "A 15 százalék már elfogadható" - béremelési körkép 1 hónapja
- Aláírták a megállapodást, 16 százalékos alapbér-emelés a Budapesti Közműveknél 1 hónapja