Megjelent a Munkahelyi képzések támogatása nagyvállalatok munkavállalói számára című felhívás
A Széchenyi 2020 keretében megjelent a „Munkahelyi képzések támogatása nagyvállalatok munkavállalói számára” című (GINOP-6.1.5-17 kódszámú) felhívás.
A támogatási kérelmek benyújtására 2017. május 3-tól 2017. október 30-ig van lehetőség.
A felhívás célja a nagyvállalatok munkavállalóinak szóló képzések finanszírozásának támogatása, ezáltal segítve az alkalmazottak foglalkoztathatóságát, továbbá a munkavállalók munkahelyi készségeinek és kompetenciáinak javítása révén növekszik a vállalkozások versenyképessége. Az igényelhető támogatás 10-100 millió Ft.
Felhívjuk a figyelmet, hogy a Felhívás 4.3. fejezetében szereplő beadási időpont irányadó jellegű. Támogatási kérelem beadására kizárólag azt követően nyílik lehetőség, hogy a GINOP Éves Fejlesztési Keretének megállapításáról szóló 1006/2016. (I.18.) Kormányhatározat módosítása hatályba lép.
GINOP-6.1.5-17 Munkahelyi képzések támogatása nagyvállalatok munkavállalói számára
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Péntektől lehet pályázni vidéki településeken működő munkahelyi bölcsődék létrehozására - közölte a Kulturális és Innovációs... Teljes cikk
2025 a családok és a vállalkozások éve, ezért a kormány idén is azon dolgozik, hogy minden család és minden vállalkozás újabb lépést tehessen... Teljes cikk
Először nyílt meg magyar jótékonysági szervezetek számára a Morgan Stanley civil pályázata. A cél olyan innovatív ötletek támogatása, amelyek... Teljes cikk
- Péntektől lehet pályázni munkahelyi bölcsődék létrehozására 1 hete
- Tizedik alkalommal keresik Az Év Felelős Foglalkoztatóját 2 hete
- Ezért nehéz a kkv-nak jó könyvelőt találni 3 hete
- 45 millió forintos támogatás innovatív civil ötletekért 3 hete
- Olyan munkahelyet hozunk létre, ahol mi is szívesen dolgoznánk - fókuszban a munkavállalói jóllét 3 hete
- Hankó Balázs: öt tudásközpontot alakítanak ki a szakképzés további fejlesztése érdekében 3 hete
- Megjelentek a Nemzeti Tehetség Program idei pályázatai 3 hete
- Meghosszabbított határidő: még pályázhatnak a felelős kkv-k 15 milliós támogatásra 3 hete
- Az álláskeresők szerint képzési hiány van, nem pedig készséghiány 4 hete
- Akár 75 millió forintos támogatást is kaphatnak a fiatal gazdák 1 hónapja
- Munkahelyi bölcsőde kialakítására lehet pályázni 1 hónapja