kapubanner for mobile

Volt, aki a munkahelyére is nehezen jutott vissza Putyin miatt

Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokat

Ma nem könnyű közlekedni Budapesten, főleg az orosz elnök látogatása által érintett útvonalakon. Volt, aki kiment ebédelni a Bajcsy-Zsilinszky úton lévő munkahelyéről, de visszatérnie már nem volt egyszerű, írja a 444.hu.

A Bajcsy-Zsilinszky úton dolgozó férfi meglepődve tapasztalta, hogy mikor ebéd után vissza akart térni a munkahelyére a Nyugati pályaudvar felől, akkor ezt már nem tudta megtenni, mert teljes zár volt a területen.

Csak lakcímkártyával rendelkező lakók mehettek be, végül a munkahelyéről érkező kollégáival sikerült bizonyítani, hogy valóban a lezárt területen dolgozik, így negyed óra ácsingózás után beengedték.

444.hu
  • 2026.06.15Stratégiai emberi erőforrás szaktanácsadó szakirányú továbbképzés A képzés valós szervezeti helyzeteken, gyakorló HR-vezetők tapasztalatán és emberközpontú stratégiai szemléleten keresztül ad azonnal alkalmazható tudást.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.06.18Mesterséges intelligencia üzleti használata - a rejtett kockázatok Az előadás célja, hogy gyakorlati, adatvédelmi és AI jogi szempontból is bemutassa a mesterséges intelligencia üzleti használatának legkritikusabb kockázatait. Kiemelt fókuszt kap, hogy milyen adatokat tilos, de legalább is nem jó ötlet AI rendszerekbe bevinni és hogyan történik mindez a valóságban, akár észrevétlenül.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.info button Részletek ticket button Jegyek