A NAV zárolta Gattyán György vagyonát
Már az Európai Unió Bírósága is foglalkozik Gattyán György cégbirodalmának adóvizsgálatával. A tét óriási, a magyar adóhatóság ugyanis zár alá vette online erotikus szolgáltatásaival milliárdossá vált vállalkozó vagyonelemeit – írja a csütörtökön megjelent Figyelő.
A Jasmin.com-hoz kapcsolódó fejlesztések ma már Luxemburgban működnek, ahol több mint 260 munkatárs dolgozik a csoportnak.
Figyelő/Hvg.hu
- 2026.04.24Pannon HR Konferencia Székesfehérvár Tavaszi Pannon HR Konferenciánkon Székesfehérváron, ahol ismét neves előadókkal, érdekes és aktuális témákkal készülünk. Amikor a döntéseknek súlya van – felelősségvállalás kultúrája a vezetésben és HR-ben
Részletek
Jegyek
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
A török Dogus Cay élelmiszeripari vállalat első külföldi üzemének megépítésével 440 új munkahely jön létre Orosházán; a 42 milliárd forintos... Teljes cikk
A légtechnikai berendezésekkel foglalkozó Weger Hungária Kft. nagyjából 9,5 milliárd forint értékben új gyárat épít Jászárokszálláson, aminek... Teljes cikk
A Rév-Bíró-Vart Metal Zrt. friss, mintegy 2,1 milliárd forintnyi értékű beruházása száztíz új munkahelyet hoz létre Mezőtúron - közölte... Teljes cikk
- Vezetőváltás az N7 Holding élén 13 hónapja
- A 10 leggyorsabban növekvő HR toborzási szolgáltató: itt a HR Portál - OPTEN listája 1 éve
- Márciusban lejár Matolcsy mandátuma - "addig már guggolva is kibírjuk" Orbán Balázs szerint 2 éve
- Matolcsy György: a nyugdíjak és a szociális kiadások reálértéke nem nőtt 2 éve
- The bargaining power of employees has changed radically 2 éve
- Radikálisan változott a munkavállalók alkupozíciója - interjú Bőgel Györggyel 2 éve
- Új rektor a Budapesti Gazdasági Egyetem élén 2 éve
- György László: a cél, hogy 2030-ra minden mai általános iskolás rendelkezzen szakmával vagy továbbtanuljon 2 éve
- Tömeges leépítések jönnek a Soros György által alapított Nyitott Társadalom Alapítványoknál 3 éve
- Több millió magyar nyugdíjaskora került veszélybe 3 éve
- Állásbörze Miskolcon: húsz munkaadó keresi új kollégáit 3 éve

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?