Álomállás 1 millióért: mindent a Balatonról
Több mint hatszáz jelentkező közül kiválasztották azt a 24 éves egyetemista lányt, aki havi egymillió forint fizetést kap azért, hogy tudósítson a Balaton történéseiről.
Az álomállást a Nemzeti Turisztikai Ügynökség vezetője, Guller Zoltán hirdette meg a Nagyon Balaton elnevezésű eseménysorozat májusi sajtótájékoztatóján "írói vénával és fotós készséggel rendelkezők" számára. A győztesnek végig tudósítania kell a Nagyon Balaton eseményeiről és más rendezvényekről, ehhez szállást, étkezést és belépőket kap a fesztiválokra, sőt egy autót sofőrrel és egy hajót kapitánnyal.
Dani Barbara, a Nemzeti Turisztikai Ügynökség regionális irodájának vezetője elmondta: a Balaton "száguldó riportere" hétfőtől, két héten át ismerkedik a Turisztikai Ügynökséggel, külön képzést is kap Budapesten. Bemutatkozik több újság és televízió szerkesztőségében is, mielőtt megkezdi majd a munkát.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Heteken belül elutalják a tanároknak azt a 150 ezer forintos juttatást, amiről az e heti kormányülésen született döntés - közölte a csütörtöki... Teljes cikk
Egy friss számítás szerint az átlagkereset mellett akár egy 15 millió forintos személyi kölcsön törlesztése is vállalható lehet, de csak... Teljes cikk
A leggazdagabb és a legszegényebb országok közötti különbség Európán belül több mint hússzoros, az EU-n belül pedig több mint tízszeres. Teljes cikk
- Elkészült a Vendéglátóipari Vállalkozási Kisokos 4 hete
- Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV január végétől 1 hónapja
- Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV január végén 1 hónapja
- Tiltás a kicsiknek, kiskapu a nagyoknak? Airbnb-botrány Terézvárosban 2 hónapja
- Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV az év első munkanapjain 2 hónapja
- Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV az év legvégén és 2026 elején 2 hónapja
- Gyors, egyszerűen elérhető munkaerő: szerb munkavállalók a magyar munkaerőpiacon 3 hónapja
- "Többek vagyunk azáltal, hogy más kultúrákkal is együttműködünk" - a Pannonjob és a Club Tihany megoldása a munkaerőhiányra 3 hónapja
- Latorcai Csaba: A Balaton jövője a munkahelyteremtésen múlik 5 hónapja
- Így reagál a reálgazdaság problémáira a magyar munkaerőpiac 6 hónapja
- Hamarosan lejár az szja 1 százalék regisztrációs adatlap benyújtási határideje 6 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben