Átadták a Pannon-Work támogatását
A Pannon-Work munkatársai november 27-én Győrött rendezett jótékonysági labdarúgótornán összegyűlt támogatást a napokban adták át Veszprémben a vörösiszap-katasztrófa során károsult diákoknak, áll a lapunknak eljuttatott közleményben.
- Amikor a torna ötlete felvetődött bennünk, nem láttuk még előre, hogy itt lehetünk majd veletek, és ha minden szörnyűséget nem is tudunk feledtetni, talán szebbé tehetjük a karácsonyotokat. A focinak mindenképpen lesz folytatása tavasszal, hiszen a negyvenhat jelentkező csapatból most csak tizenötöt tudtunk meghívni - mondta Bozi Arnold a diákoknak.
- A Pannon-Work tízéves fennállása alkalmából az idei évben lebonyolított CSR-akcióinknak méltó zárása volt ez az összejövetel. Véradó-napokat szerveztünk, strandot takarítottunk, óvodai tereprendezést, balesetveszély-elhárítást végeztünk, több munkatársunk részt vett a MikulásGyár tevékenységében, végül a Karuna Alapítvány segítségével átadhattuk a támogatást négy diákunknak. Úgy érzem, ezzel mindannyiunk karácsonya szebb lett! - zárta a Kurdi Ferenc.
- 2026.04.24Pannon HR Konferencia Székesfehérvár Tavaszi Pannon HR Konferenciánkon Székesfehérváron, ahol ismét neves előadókkal, érdekes és aktuális témákkal készülünk. Amikor a döntéseknek súlya van – felelősségvállalás kultúrája a vezetésben és HR-ben
Részletek
Jegyek
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
A török Dogus Cay élelmiszeripari vállalat első külföldi üzemének megépítésével 440 új munkahely jön létre Orosházán; a 42 milliárd forintos... Teljes cikk
A légtechnikai berendezésekkel foglalkozó Weger Hungária Kft. nagyjából 9,5 milliárd forint értékben új gyárat épít Jászárokszálláson, aminek... Teljes cikk
A Rév-Bíró-Vart Metal Zrt. friss, mintegy 2,1 milliárd forintnyi értékű beruházása száztíz új munkahelyet hoz létre Mezőtúron - közölte... Teljes cikk
- Rendkívüli települési támogatás 2026-ban - ki kaphatja, hogyan igényelhető? 3 hete
- Cafeteria-kutatás: a dolgozók harmada már lakhatási támogatást kérne 3 hete
- Így lesz üzleti érték a társadalmi felelősségvállalásból 1 hónapja
- MI-fejlődés ingyen: Itt a program, ami időt ad a cégeknek 1 hónapja
- Lakhatási támogatás 2026-ban - amit munkavállalóként és munkáltatóként tudni kell 1 hónapja
- Mit tehetnek az egyetemek a hallgatók munkaerőpiaci készségeinek fejlesztése érdekében - HR szemszögből? 1 hónapja
- Felmérés: ez a foglalkozás élvezi a legnagyobb társadalmi bizalmat 1 hónapja
- Ekkor indul a munkakörülmények fejlesztését célzó pályázat második szakasza 1 hónapja
- Ekkora hitelt kaphatunk egy vagy két minimálbéres jövedelemmel 1 hónapja
- Nők a munkában: sokat javítottunk, de Izland még messze van 2 hónapja
- Czomba Sándor: indul a Lakhatási és Utazási támogatás 2026 2 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?