Az MTVA véradóbarát munkahely
A Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) véradóbarát munkahely - emelte ki Bényi Ildikó műsorvezető, a közmédiában 27. alkalommal rendezett véradás szervezője a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorának szerdai adásában.
Bényi Ildikó felidézte: még 2009-ben kezdte el munkahelyén szervezni a véradásokat. Már évente kétszer rendeznek véradást, és a kollégák számítanak rá: legalább tíz százalékban minden alkalommal vannak új véradók is - tette hozzá. Arról is beszélt: a koronavírus-járvány sem hozott törést, sőt azóta talán még többen adnak vért a közmédiában.
A hagyományossá vált őszi véradónapot szerdán tartja az MTVA az Országos Vérellátó Szolgálattal együttműködve a Kunigunda útjai székház aulájában. A dolgozói véradásokon minden alkalommal mintegy százan vesznek részt, így az akcióknak köszönhetően csaknem nyolcezer emberen segítettek már a közmédia munkatársai.
Az MTVA 2015-ben kiérdemelte a Véradóbarát Munkahely elismerést.
MTI
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
A Zoomlion kínai nehézgépgyártó 43 milliárd forint értékben építi meg első európai intelligens üzemét Tatabányán, aminek a nyomán nagyjából... Teljes cikk
A Revolut magyarországi fióktelepének indulása új korszakot nyithat a hazai pénzügyekben, különösen a több mint 2 millió felhasználó számára.... Teljes cikk
Az Audi Hungariánál megszületett az új, két évre szóló bérmegállapodás, amely egyszeri, akár egymillió forintos kifizetést is tartalmaz. Bár... Teljes cikk
- 50 új munkahelyet teremt a Knaus Tabbert Nagyorosziban 1 hete
- Kínai gigaberuházás Tatabányán: 43 milliárd forint, 800 új munkahely 1 hete
- 150 új munkahely Napkoron a milliárdos beruházás nyomán 1 hete
- Nem a fizetés számít: ez tartja a munkahelyen a Z generációt 1 hete
- Százból három maradt: hamarosan eldől, kié lesz a babóti tanári állás és a Maldív-utazás 2 hete
- A 40 feletti magyarok többsége háttérbe szorítja testi-lelki egészségét és magányos 2 hete
- Mit tehetünk, hogy jobban aludjunk? 2 hete
- Család vagy karrier: Miért érezzük, hogy belerokkanunk? 3 hete
- A nők tovább élnek, mégis több időt töltenek betegen – mi áll a háttérben? 3 hete
- 200 új munkahelyet hoz létre ez a cég Sóskúton 3 hete
- A legtöbb munkáltató nem áll készen a menopauza-megfelelési határidőre 3 hete

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben