Bajnai nem készül a családi adókedvezmény megszüntetésére
Bajnai Gordon nem készül sem a bankadó eltörlésére, sem a családi adókedvezmény megszüntetésére - reagált az Együtt 2014 választói mozgalom az MTI-hez kedden eljuttatott közleményében a Fidesz kommunikációs igazgatójának sajtótájékoztatójára.
Az Együtt 2014 közleményében úgy fogalmazott: "Kocsis Máté mai nyilatkozata csupán annyival múlja felül Rogán Antal tegnapi produkcióját, hogy a Fidesz végre nevére veszi udvari álciviljei hazugságait". Mint kiemelték: Bajnai Gordon nem készül sem a bankadó eltörlésére, sem a családi adókedvezmény megszüntetésére. A progresszív adórendszerrel pedig négymillió adózó jár majd jobban - tették hozzá.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. ügyvezetése a 2025-ös lezárt üzleti évre vonatkozóan bruttó 500 000 forint összegű eredményrészesedés... Teljes cikk
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal 2026-ban tovább növeli a kockázatelemzésen alapuló, célzott ellenőrzések arányát. A csalárd adózók gyors... Teljes cikk
Van olyan ország az EU-n belül, ahol több mint négyszer magasabb minimálbérrel számolhatnak a dolgozók, mint más tagországokban. Teljes cikk
- Ilyen kedvező adóügyi változások léptek életbe január 1-től 2 hónapja
- Már elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok 2 hónapja
- Duplázódik a családi kedvezmény: ennyi pénz üti a családok markát januártól 2 hónapja
- Karácsony előtt érkezik a családi pótlék 2 hónapja
- Ennyien vették igénybe a háromgyerekes édesanyáknak járó kedvezményt 2 hónapja
- Aki jövőre tölti a 40-et, annak csak a születésnapjáig jár a családi adókedvezmény? 3 hónapja
- Valós emelés a nyugdíjaknál, duplázás a családi pótléknál – erre készülne a Tisza-kormány 3 hónapja
- Döntés született: ekkor érkezik a 14. havi nyugdíj 4 hónapja
- Nincsenek nők és kisebbségek, csak fehér férfiak - ilyen lenne a munka világa? 4 hónapja
- Dolgozz bárhonnan 30 napot, több hónapos apaszabi, élethelyzethez alkalmazkodó rugalmas munkavégzés 4 hónapja
- Ezt kell tudni a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséről 5 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben